Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Miért utálom az állatokat?

Miért utálom az állatokat?

Figyelt kérdés

Egyszerűen undorodom attól ha meglátok mondjuk egy kutyát vagy valami más állatot.Más azt mondja cuki,de én inkább hányok.Nem tudom mi van velem,mivel régebben imádtam az állatokat,most pedig primitívnek tartom őket.

Kérlek válaszoljatok,fontos számomra.

Előre is köszönöm.



2012. aug. 2. 10:24
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Ez csak egy gondolat a fejedben...
2012. aug. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Akkor ne nézd őket. De azért megenni szereted?
2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem te az embereket is utálod.

Vegyél vissza az egódból!

2012. aug. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Talán a megevésüktől is undorodom egy keveset,de mivel nem vagyok önfejű ezért persze hogy eszek a fehérje miatt.Egyébként miből következtettél arra hogy utálom az embereket is?
2012. aug. 2. 11:56
 5/26 anonim ***** válasza:
0%
Halott állatokat ne emelj a szádhoz,fogyassz helyette tejsavó fehérjét.És ne engedd,hogy az egód irányítson.A gondolatod pedig csak egy illúzió,hogy utálod az állatokat....
2012. aug. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Nem értem,miért csak illúzió, hogy utálom az állatokat?
2012. aug. 2. 13:03
 7/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert azt gondolod,hogy utálod az állatokat.A gondolat meg nemmás,mint illúzió.Sőt valószínű,h nem is tudatosan utálod őket,hanem tudatalatt,és mint tudjuk minden olyan gondolat,amely nem tudatosan történik:öntudattal bír.Tehát ne azonosulj,a gondolatoddal. :)
2012. aug. 2. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4%
Ha utálod õket,akkor meg én utállak téged!
2012. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy volt egy rossz emléked, vagy rémálmod, vagy ehez hasonló dolog? Lehet ezért utálod az állatokat.

És amúgy kivétel nélkül mindegyiket?

És attól mert utálod, bántod is őket? Mert ha nem, akkor azt tanácsoom, hogy vegyél magadnak egy háziállatot. Azt könnyen megkedvelheted, gy a többi állatot is. De ha veszel egyet, semmiképp se halat, vagy ilyesmit:p Inkább : kutya, macska, hörcsög, tengerimalac, papagáj stb.

2012. aug. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
42%

Jaj ne foglakozz már a sok hülyével.

Utáld csak az állatokat, attól bajod nem lehet.

A sok rühes korcs meg az őket sírva mentegető embergyűlölő hülye egosita férges állatvédő meg menjen a p$csába!

Húst pedig egyél, mert kell a szervezetednek, és sz$rd le a többit.

Én mondjuk leginkább az állatvédőket rühellem, mint a sz*rt, de a bogaraktól is frászt kapok.

2013. márc. 10. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!