Kezdőoldal » Állatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy megengedje?

Mit csináljak, hogy megengedje?

Figyelt kérdés

Nem tudtam melyik állathoz írjak,szóval az egyébre mentem.:) Anya nem engedi hogy állatom legyen...neki a macska a mindene van is 4..az ő kedvérért... 1-2 évig könyörögtem hogy kutyám legyen,de azt kaptam a sok nyavalygás miatt,meg kutya az muszáj volt a szomszédok miatt..:) na m1..akartam lovat,de az túl nagy felelősség ,túl sokba van szerintem,szóval lemondtam róla..tavaly nyáron tengerimalacot akartam anya nem engedte, januárba hörcsögöt akartam anya nem engedte,most sünit akarok de nagyon,minden megvan csak a sünit kéne megvennem,de azt se engedi..pedig már a sünit ki is néztem..:''( mért nem engedi hogy kisállatom legyen? neki nem kéne takarítani,etetni a kisállatot,én mindent elintéznék,még suli időbe is..de én avval érvelek (ami szerintem rossz,de nemtudom) hogy barátnőm meg se kérdezi az anyját,csak az apját és van már vadászgörénye,hörcsöge,tengerimalaca,2deguja,3lova,papagája és az anyja csak akkor tudja meg mikor már megvan a kisállat..(a lovakat azért megbeszélték)

Szerintetek az én anyum mikor engedi meg hogy kisállatom legyen? Hogy hozzam fel a témát többször? De hogyha fel is hozom egyből leordít hogy ugyan hagyjam már abba.....:(



2012. júl. 31. 13:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

nem akarok gonosz lenni, de nekem az összes állatom amim van az két kis guppi egy befőttes üveg méretű akváriumban.. nálam nem lehet egy kisállat se halakon kívül, mert az egész család engem kivéve allergiás rá.


miért nem örülsz annak a 4 macskának és 1 kutyának?

vannak akiknek még ez se adatik meg.

2012. júl. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
örülök nekik,de én szeretnék kisállatot a szobámba is, CSAK 1-ET!! de anyát nem lehet meghatni semmivel..:(
2012. júl. 31. 13:39
 3/12 anonim ***** válasza:
Ismeri a gyerekeket, ennyi. Most még lehet, hogy azt hiszed, te gondoskodnál a kisállatról, de előbb-utóbb megunod, és akkor mi lesz? Anyudra marad minden... Próbálj neki segíteni a házimunkákban, hogy lássa, igyekszel, és nem csak "lustálkodsz". És az érvelésed valóban nem túl nyerő.
2012. júl. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Segíteni szoktam neki a házimunkába
2012. júl. 31. 13:42
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

A szobádba akarsz állatot... Lovat?

Egyet értek az első hozzászólóval, hogy van, akinek ez sem adatik meg, ami neked. Annak örülj, ami van. A sulira koncentrálj, majd ha felnősz, annyi féle állatot tartasz majd a saját keresetedből és saját erődből, amennyit akarsz.

2012. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
a lovat nem a szobámba akartam hanem a kertbe :D
2012. júl. 31. 13:54
 7/12 anonim ***** válasza:

"tavaly nyáron tengerimalacot akartam anya nem engedte, januárba hörcsögöt akartam anya nem engedte,most sünit akarok "


Ha igazán akartál volna egy tengerimalacot, akkor még mindig őt akarnád...


Játssz minél többet a kutyával!

2012. júl. 31. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
én próbálok vele játszani de olyan lusta.(husky pedig).vettem neki kutyahámot hogy húzzon,én meg görkorival megyek utánna,de inkább elkezd inni és nem hagyja abba,de látom hogy nem iszik csak benne van a feje a tálba..elkezdem kicsit arrábhúzni hátha elindul de akkor lefekszik..van 2 csirkénk a kertvégén már unalmamba azokkal kezdek játszani,feltakarítanák nálluk csak azt délelőtt mindig megcsinálom:D a macskák nincsenek itthon,de ha itthon lennének nem tudnák velük csinálni semmit mert csak alszanak..:) a kutyának ha eldobom a labdáját megnézi hova ment a labda utánna visszamegy aludni
2012. júl. 31. 14:42
 9/12 A kérdező kommentje:
bár elhiszem hogy lusta mivel nagy a bundája és melege van:)
2012. júl. 31. 14:43
 10/12 anonim válasza:
hány éves vagy???
2012. júl. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!