Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Wii-ből tényleg többet adtak...

Wii-ből tényleg többet adtak el mint Xbox 360-ból és PS3-ból?

Figyelt kérdés
Nem akarom elhinni mert errefelé mindenkinek Xbox-ja van de PS3-ja sincs senkinek, és a reklámokban is az Xbox-ot reklámozzák és azzal szoktak a legtöbb gameplayt készíteni meg mindig arról lehet hallani. Nos?

2012. nov. 2. 09:10
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Igen!

Én is olvastam fél éve egy adatot:

Wii 90milla

360: 65milla

ps3: 62 milla

(kb)


Ebbe nagyrészt az is közrejátszik,hogy a Wii mozgásérzékelős volt a kezdetektől fogva, a másik két játékkonzolnál,meg jóval később kezdték el ezt használni.

Mostanság szerintem az olló zárult valamelyest.

Figyelj! A Wii egy olyan konzol,ami történelmi! Nekem tetszik a grafikája,és szerintem nem sz@r,de ha egy ps3 szintű grafikát csináltak volna,akkor most nem lenne szükség Wii U-ra,szal a Wii-nek csak a grafika a gyenge pontja,minden másban kiváló,szerintem! Én is most vettem egyet!

Én 2 játékkonzolt emelnék ki az elmúlt 20-22 évből:

Ps2,Wii!

Ez az a két konzol,ami kimagaslóan hatalmas sikert aratott!

A Ps2-öt nem kell elemeznem...Ha a kezdeteket nézzük a ps2 sokkal nagyon durranás volt,mint a ps3! Ps2-öt anno sokkal többen vette,mint eddig,vagy most ps3-at! A ps3 már nem is játékkonzol,ha nem valami csúcs kütyü xd Nagyon extra. :) A Wii meg azért is lett népszerű,mert behozta a mozgásérzékelést a játékvilágba. Lehet vitatkozni,hogy a ps2-ö is tudott már ilyet,de szerintem komolyabban a Wii volt az első ilyen!

És ezért is lett a világ legnépszerűbb játékkonzolja!

2012. nov. 2. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
nekem van ps2-őm :D
2012. nov. 2. 12:27
 3/8 anonim ***** válasza:

Dejó, örülünk neki, képzeld van nekem is... aztaa!


Az elsővel részben egyetértek, de a PS3 "nem valami kütyü", hanem még mindig JÁTÉKKONZOL. Ne a múltban élj, itt tart a technika... pontosabban itt tartott 2006-ban, azóta már megint fejlődött. Én a Nintendo-t nagyon nem értem.. Gyakorlatilag generációváltáskor adnak ki egy előző generációs gépet, lásd Wii. 2006-ban, mikor már kint volt az X360, és jött a PS3 kihoztak egy olyan gépet, ami nem sokkal erősebb mint a PS2.. 2006-ban egy 1999-es hardver szintjét nem sokkal megugró gépet kihozni csak szerintem őrültség? Most ugyanez lesz a Wii U-nál is. Idén kihoznak egy olyan gépet, ami olyan grafikai megjelenítésre képes, mint a PS3 is az x360, mikor azok már 6-7 éves gépek. Nem sokára jönni fog az új Playstation és xbox, ami meg megint leköröz majd mindent... Persze ez nem számít, mert a Nintendo így is annyit ad el a konzoljaiból, mint a disznó... csak NAGYON nem aktuálisak. Mindig újszerű dolgokat hoznak ki egy elavult hardverre. Persze a név meg az exkluzív címek (Mario és a többiek) eladják, de ez így nekem elég gagyi. Még úgy is, hogy tényleg minőségi terméket kapunk a nagy N-től... Vagy csak nem értem ezt az üzletpolitikát, na mindegy.

2012. nov. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Jézusom, bocsi a sok szóismétlésért *_* . Akkor bemásolok még valamit, most írtam egy másik kérdésre (az eladásokkal kapcsolatban):

Azt nem vetted figyelembe, hogy a PS2 megjelenése idején a konkurencia meg se közelítette a Sony-t. Akkor volt a Sega Dreamcast (10 millió) az XBOX (25 millió) meg a Nintendo Gamecube (20 millió). Na, most van az XBOX360 (65 millió), meg a Nintendo Wii (90 millió). Így azért egyértelmű, miért nem olyan sikeres a PS3, mint elődje.

2012. nov. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kedves Bizkit!

Tudom,hogy játékkonzol...A kütyü az csak egy metafora volt,és dicséretnek szántam. D: xd xd :) :)

Figyelj. Kinek mi a jó grafika?

Nekem a ps2-es grafika tökéletesen megfelel!

A Wii meg ennél is jobb! Az elavult szót nem szeretem... Tudod Kedves Válaszoló valaki ezt szereti,valaki azt.

Én pl: most GTA Vice City-vel játszom,ami nem mai játék. És ez ha jól tudom nincs ps3-ra...! Szóval a grafika nem minden! A Wii a játékélményt fontosabbnak tartotta a grafikánál,bár azzal teljesen egyetértek,és ezt le is írtam,hogy NINCS A GRAFIKA A PS3 SZINTJÉN,és kihozthattak volna jobbat is,de szerintem nem szar!

Ha megnézed ps2-ön a Harry Potter 5.-öt. Magyar szinkron(ez nekem nagyon bejött) Harry élethű,ráismerek a Roxfortra,szinte olyan,mintha a filmet nézném....Nekem a grafika megfelel(ps2,Wii-re gondolok) a Ps3 meg ennél is jobb! Már maga a csoda! És a SONY NEM FOG ÚJ PS-T KIADNI LEGALÁB 2-3-4 ÉVIG,MERT NINCS RÁ SZÜKSÉG! Lehet, 2006-os technika,de máig jó technika!!!! Grafikába nagyon már EGYIK KONZOL SEM FOG FEJLŐDNI,EGYIK SEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Olyan jó a grafikája a ps3-nak,hogy valami hihetetlen,ennél NEKEM nem kéne jobb! Amúgy sem vagyok annak a híve,hogy 5 évenként új játékkonzolt vegyek! Azzal játszom,amire telik,és ami van! És erről már szakértők beszélgettek,hogy a grafika nem fog sokat fejlődni,MERT MÁR ELÉRTÉK AZ A JÓ SZINTET,AMINÉL MÁR NAGYON SOKKAL NINCS TOVÁBB! Az extra funkciókban lesznek újítások,de grafikában már nagyon nem! Nem véletlenül tervez a SONY 2016-17-re....Ezt nyilatkozták 2006-2007 környékén,és nem rég is,hogy 10 évre terveznek! Minek újat kiadni?

Van benne blu ray, és támogatja a 3D-t! Minek ennél jobb?

Gondolj bele: A 3D el sincs még terjedve,az még sok-sok év,ezt a SONY-nak ki kell használnia! Szerintem ne várj új játékkonzolt a következő évekre! Max a Box fog kidobni egyet,de a SONY 90%,HOGY NEM,MERT NINCS SZÜKSÉG!

És én nem vagyok grafikamániás,nekem nincs az,hogy elavult,meg nem elavult,nekem jó a ps2-ö grafikája is!!!!!!

:d :d D: d: d: d: D: xd xd :)

2012. nov. 2. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Előző vagyok!

Nagyon örülök,hogy van ps2-öd! :) Nekem is van,és nagyon szeretem. Mint írtam ma GTA Vice City-vel játszottam...Jó játékkonzol a ps2! :)

2012. nov. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és van mellette psp-m is és lesz xbox 360-om is! :D
2012. nov. 2. 17:45
 8/8 anonim ***** válasza:
A game play-eket azért készítik Xbox360-on mert a scaler-je üti a PS3-ét ezt értsd úgy hogy a box a 720p grafikát is képes felpöckölni 1080p-re(több mint 10 fajta beállításból választhatsz)és ha olyan a TV-d ami szintén skáláz(mai Full HD TV-k java része ilyen)az eredmény lenyűgöző.A PS3 játékok csak kevesebb mint 10%-a 1080p a többi 720p és ebben is adja le ezért nem lehet jó minőségű game play-eket csinálni vele.Nem lehet felbontást állítani mert automatikusan érzékeli és abban nyomja amit a játék támogat(ez a PS3-rom eseteinek 90%-ban 720P)és rossz minőségű játékvideókat senki sem néz.
2012. nov. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!