Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3. Mi történik ha meghal...

Sims 3. Mi történik ha meghal a szülő, mikor a gyerekek még általános iskolásak? És ha tinik?

Figyelt kérdés
Elviszik őket vagy maradhatnak egyedül a házban?

2012. nov. 29. 13:09
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Maradhatnak egyedül. Még az első Sims-ben (de lehet, hogy a 2-ben) volt egy iskolás kisfiúm, aki egyedül élt egy k..va nagy házban milliomosként. Nem tudott semmit se főzni, folyton pizzát kellett rendelni neki, meg a számlákat se fizethette ki, és ezért néha jött a végrehajtó. :)
2012. nov. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
A The Sims 3-ban úgy tudom maradhat a gyerek és a tini is. 2-ben viszont jött a gyereknél.
2012. nov. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 flofloka ***** válasza:
Elviszik, nekem egyszer a sims 3- ban a legjobb családomnál meghalt a nagyszülő (a szülők előbb meghaltak áramütés, éhség)és amíg ott volt a kaszás addig maradt minden normálisan, de utána elvitték a szociális munkások, és megkérdezte mentem e az állást.
2012. dec. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!