Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A WoW-ban (World of World of...

A WoW-ban (World of World of Warcraft) le lehet vetkőzni meztelenre?

Figyelt kérdés

Vagy akkor ezt hogy csinálták?


http://www.youtube.com/watch?v=Hkx9G21glk4&feature=related


2009. aug. 19. 16:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezt addonnal csinálták meg, de akkor csak az látja persze, akinek megvan az az addon...

Csináltak olyat is, ahol asszem a T6-okat vagy T5-öket fehérnemű jellegűre csinálták meg, vagyis a grafikával babráltak, de ott is csak akkor jelenik meg, ha megvan az addon...

Amúgy szerintem a Wow játék, nem pedig peepshow, én inkább játszani szoktam wow-ozás címszó alatt, nem pucér karaktereket bámulni...

21/L

2009. aug. 19. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt a Data mappába helyezett dolog csinálja,nem addon.Keress rá a Google-ban a WoW Nude Mod parancsra majd kidob neked párat.
2009. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Én láttam olyan szerót, ahol részegre le kellett innod magad, és azután, ha beléptél a dressing roomba akkor meztelenül láttad magad XD de nem úgy mint a videóban, hanem normálisan! :P
2009. dec. 31. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!