Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Feltétlenül muszáj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Feltétlenül muszáj totál meztelenre vetkőzni a fiúnak szex közben?

Figyelt kérdés

Szex közben a férfi mindig félmeztelen/meztelen vagy nem gáz ha magán hagyja a pólót/inget? Esetleg az csak ilyen gyors meneteknél lehet?

A nők is meztelenek szex közben?

Miért kell mindkét félnek totál meztelenek lenni?

Én utálom a saját testem így biztos, hogy nem leszek meztelen. Prostiknál ugye nem kell meztelenre vetkőzni?

20/F ( a testemmel nincs gond, de utálok meztelen lenni még fürdés közben is zavar a meztelenség pedig totál egyedül vagyok, de akkor is rossz érzés.

2szer voltam nővel de mindkettő ilyen gyors menet volt,(diszkóba) hogy csak a nadrágot húztam le a csaj pedig felhúzta a szoknyáját és félrehúzta vagy lehúzta a bugyiját. Most komoly kapcsolatom van és görcsölök a meztelenkedés miatt. A lenti méretem jó, de a felső testemet nem mutogatom, mert gizda, ezen kívül 14 éves koromban gerincferdülést állapítottak meg ami nem látszik ruhában mert jártam tornára meg kihúzom magam de 14 éves koromtól kezdve szégyenérzetem van a felső testem miatt.


Köszi annak aki végig olvassa.


2010. aug. 24. 16:43
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
92%

"A nők is meztelenek szex közben? "


OMFG

2010. aug. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Nincs kőbe vésve, hogy nem lehet rajtad egy póló, sőt, ha elmondod az aggályaidat a párodnak, akkor meg fogja érteni.
2010. aug. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

A diszkóban akikkel voltam csak a bugyit vették le és annyi...egy párkapcsolatban is lehet így nyomni vagy a lányok ott teljesen levetkőznek, mert ha igen akkor nekem is le kell és azt biztos, hogy nem.

Soha semmilyen körülmények között nem mutogatom a felsőtestem.

2010. aug. 24. 16:48
 4/30 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként az egész felsőtesteddel van a bajod, vagy csak a hátaddal?
2010. aug. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:

Remélem, tényleg megérti, de mindig?

Pl ha járunk 2 évig akkor elképzelhető, hogy 2 év alatt egyszer sem lát teljesen meztelenül?


Ezért volt nagy kár bele kezdenem egy komoly kapcsolatba.

2010. aug. 24. 16:50
 6/30 A kérdező kommentje:
A hátam frusztrál. Mert ruhában nem úgy néz ki mint félmeztelenül és mióta 14 évesen azt mondták gerincferdülésem van betegesen szégyellem a hátam.
2010. aug. 24. 16:51
 7/30 anonim válasza:
100%
Ha komoly kapcsolatban vagy akkor nem kell mitől félned. Ha a lány szeret akkor az egész testedet szeretni fogja. Futó kapcsolatnál szerintem teljesen mindegy, hogy ki mennyire vetkőzik le mert ott nem az a lényeg, hanem az élvezet. A kapcsolatodban viszont ne szégyelld magad, fel a fejjel, legyen önbizalmad :) Hidd el nem fogsz csalódni ;)
2010. aug. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak a hátad zavar, akkor elég, ha egy nagyon laza inget veszel fel éjszakára, amit nem gombolsz be, így érzésekből sem maradsz ki.


Vagy esetleg villany lekapcs és úgy meztelenül. Bár én valahogy nem tudom elhinni, hogy egy gerincferdülés olyan szintig elmehet, hogy valakinek szégyellnie kelljen magát miatta, főképp, ha gyógytornára is járt.


Szóval szerintem ezt beszéld át a barátnőddel. Sok gátlást segíthet levetkőzni, mielőtt leveszed előtte a pólód.


20F (még mielőtt meggyanúsítanának megint, hogy lány vagyok :D)

2010. aug. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Sajnos kisebbségi komplexust okozott és tartok attól, hogy az előző barátjának nem így nézett ki a háta és majd emiatt kiröhög. A röhej az, hogy lent( tényleg nem dicsekvésképpen mondom) de elég jó paramétereim vannak de simán elcserélném egy nagyon kicsire csak a felsőtestemmel lennék kibékülve, mert így semmit nem érnek a jó adottságaim lent ha emiatt gátlásos vagyok. Esetleg maradnak az ilyen futókalandok ahol nem kell levetkőzni......szóba került a szex barátnőmmel aztán nagyon ráparáztam. Voltam orvosnál EKG-n de nem röhögtek ki a hátam miatt és szüleim szerint sem vészes de én egyszerűen nem tudom mit látok a tükörben mert saját magamat undorítónak és visszataszítónak látom félmeztelenül. Pontosabban a hátam tartom hányingernek.

Ráadásul itt is azt irták egyszer hogy egy egyeneshátú embernek előjogai vannak egy gerincferdülésessel szemben és ha választani kellene az egyeneshátúval állnának le a csajok.

2010. aug. 24. 17:04
 10/30 anonim ***** válasza:
100%

Neked egy jó szichológus kell. Hidd el.

Így nem lehet sokáig komoly kapcsolatod, ha ilyen gátlásaid vannak.

2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!