Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of tank játékban melyik...

World of tank játékban melyik két nemzetnek jobb a páncélvadász tankja?

Figyelt kérdés
Tier 5-8 lennék kíváncsi! Német vs. Amerika?
2012. dec. 27. 08:20
 1/4 anonim ***** válasza:
28%
nincs olyan hogy jobb, csak masabb
2012. dec. 27. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jól mondja az első. Nem a gép miatt jobb az egyik a másiknál hanem a játékostól. Mindegyik veszélyes lehet a másikra. Amúgy nemtom melyik amerikai páncélvadász ágra gondoltál mert ugye kettő van.


Ezek most csak személyes véleményeim.

5-ös szinten nekem eddig a StuG jött be a legjobban. Löveg pontos és erős és gyorsan tud fordulni. T49 szerintem egy jó kis páncélvadász igaz tűzereje elég gyér azonban gyorsan mozog kicsi a célfelülete és nehezen észrevehető. Bizonyos szélsőséges esetekben akár a könnyű tankok helyét is átveheti. Az M10-es sem rossz tűzerőben jobb mint a T49 azonban rosszabb mint a StuG. Nem valami fürge masina, de attól még jó.


6-os: JagdPanzer IV jó gép fürge és alacsony ellenben tűzerőben szerintem nem épp kiemelkedő. A Hellcat szerintem igen jó erre tenném 6-os szinten a "legjobb" címet mert erőset lő gyors és a forgótorony nagy előny tud lenni. Az M36 is hasonló csak termetesebb és lassabb.


7-es: Itt szerintem megint a német Vadászpárduc a jobb. Erős löveg szemből viszonylag jó páncélvédelem és nem is lomha. T25 és a T25/2-es közt olyan sok különbség nincs csak egy az viszont lényeges a torony. T25/2-nek a torony nagy előny tud lenni, de a T25 viszont szemből jobban védett valamint a 105mm-es löveg erősebb rajta.


8-as: itt szerintem elég kétes. A német Ferdinándra tenném a voksom az erős frontpáncél a nagy tűzerejű 128mm-es löveg és a viszonylag tűrhető mozgékonyság miatt. Vadászpárduc II-es tűzereje is ekkora azonban fürgébb mint a Ferdi azonban gyengébben védett. T28 szemből nagyon jól védett tűzereje sem rossz csak iszonyat lomha és szerintem könnyen kijátszható és magasabb szinten a páncélja már nem nyújt 100%-os védelmet ezért a lomhaság még jobban kiemelkedik. T28 Prototype-ra szerintem szintén ez igaz csak ott viszont annyi előnye van, hogy van tornya.


Ezek csak személyes vélemények. Azt válaszd szerintem ami a te játékstílusodnak leginkább megfelel. Én ezeken a szinteken a németre voksolnék inkább.

2012. dec. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
50%
Szerintem csak bizonyos paraméterekben másak, végeredményben mind nagyon jók. Nekem egy brit Valentine AT páncélvadászom van, az azért egyész jó (és előde, az UC 2-pdr nagyon gyors)
2015. jún. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Szerintem meg a StuG az tényleg valami eszméletlen jó. Ezek a német tankok sokszor ütnek más tankokat.
2015. jún. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!