Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ilyenkor mit mond?

Ilyenkor mit mond?

Figyelt kérdés

PewDiePie penumbrás videóinál figyeltem fel arra, hogy amikor ment akkor elkezd énekelni valamit..

Ott mit mond, mert nem teljesen értem??



2013. jan. 26. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
17%
Mi lenne, ha linkelnél, mert az itt lévők 99%-nak fogalma sincs, mi az a pewdidi, a maradék 1% -a pedig nem tud angolul (ha egyáltalán angol a szöveg, mert a kérdésből ez sem derül ki...)
2013. jan. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Én tudom, hogy ki az a Pewdiepie, és ha elküldesz egy ilyen videót, megpróbálom kitalálni, hogy mit mond. (Nem tudom, hogy a penumbrás mire utal.)

Elég sokszor énekli, hogy: "They see me rollin', they're hatin'", lehet, hogy ez az. Kérlek reagálj, és segítek! :)

*Brofist!* :D

2013. jún. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
a Penumbra egy játék, elég sok videója van vele, viszont én sem tudom, mire gondol a kérdező pontosan, mert nem láttam mindet, most pedig nincs kedvem a 20perces részekben keresgélni, de ha linkelsz egyet akkor talán tudok segíteni. :)
2013. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"a maradék 1% -a pedig nem tud angolul"

Lol, ez azért kicsit téves. :D Angoltudás nélkül nehéz lenne Pewdiepie-t nézni.

2013. aug. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Miért lenne nehéz angoltudás nélkül nézni?

Valaki így is nézi de kukkot sem ért...

2013. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!