Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van olyan nálatok, amikor a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nálatok, amikor a párotok a "viccelődéseivel" már átlépi a határt? Amikor azt hiszi vicces, mert mondjuk eleve lazák és nyitottak vagytok a pasis poénokra, de mégis egyszer csak sértőbb amit írt/mond? Mit tesztek ilyenkor?

Figyelt kérdés
2012. szept. 9. 15:40
1 2
 1/14 Fülünyúl ***** válasza:
Szólok neki, hogy ez most nem jött be és bántó volt, megmondom, hogy ez már átlépte a határt. Egyszerű, mi?
2012. szept. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát igen,de akkor meg kiakad,hogy hogy vagyok képes én kiakadni..........
2012. szept. 9. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Egyszer előfordult még a kapcsolatunk elején! Akkor azonnal ott, abban a szituban közöltem vele, hogy ez most kicsit pofáncsapott és ilyet ne. Őszintén szólva rohadtul sz*rtam rá, hogy kiakad-e, ha szeret, akkor nekem poénból se mondjon olyanokat, amit akkor mondott.
2012. szept. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szabad tudni mi volt az?
2012. szept. 9. 15:49
 5/14 anonim ***** válasza:
Volt. Ilyenkor szólni kell, hogy szereted a viccet, de ez most sok volt.
2012. szept. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
volt pár ilyen az elején, de aztán felvilágosítottam, hogy lehetőleg hanyagolja az ilyen dolgokat, mert számomra egyáltalán nem voltak poénosak...
2012. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
64%
3-as vagyok. Viccesen ugrattuk egymást, verekedtünk, beszóltunk a másiknak, mire ő ugyanolyan vigyorgó fejjel lek*rvázott. Attól egy kicsit lefagyott az arcomról a mosoly és közöltem is vele, hogy poén ide vagy oda nekem ilyet soha többé ne mondjon. Szánta bánta, ezerszer bocsánatot kért. Azóta nem fordult elő hasonló.
2012. szept. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Értem,köszi a választ!
2012. szept. 9. 16:59
 9/14 jacint79 ***** válasza:
Szólni kell neki, és ha nem ért belőle, akkor bokán rúgni... Ha még ez sem segít, akkor szerintem vagy nagyon nem érted a viccet, vagy a barátod nem érti, hogy mi a vicc...
2012. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
55%

Én beszélgettem egyik lánnyal. Ismerem egy ideje meg egyébként pont ő tetszik is. És dumálunk én meg válaszoltam hogy "nem te hülye", Erre ő hát már emlékszem pontosan mit mondott, de jaa igen, hogy engem ne hülyézz le légyszíves., én persze meg ijedtem, meg mondtam hogy nem direkt mondtam, meg bocsánatot kértem. Persze megbocsátott de elég kellemetlen volt :sS


iiigazából, kb olyan volt mint amit a 7-es válaszoló írt. Komoly arc meg minden, az napra el is ment a kedvem, pedig ő mondta direkt hogy oké nem sértődött meg meg megbocsát. Mondjuk ha a haverod ezt nem érzi a maga részéről kínosnak akkor nem tudom igazából mit lehet csinálni, mármint ha tesz rá hogy mint mondasz.

2012. szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!