Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Bejelentették hogy lesz...

Bejelentették hogy lesz Witcher 3. De vajon magyarul fog megjelenni? Ha jól tudom akkor az első 2 is rögtön magyar felirattal volt elérhető. Ez is úgy lesz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 13. 21:02
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
nem szinkronra gondoltam, az nem valószínű. De a feliratban azért reménykedem. Ha már a kedvenc játéksorozatomról van szó :D
2013. febr. 17. 22:10
 12/17 anonim ***** válasza:

ja, felirat biztos lesz, de lehet kell majd hozzá egy kis idő

dobjunk egy mailt az első rész szinkronosainak, hogy ugyan, csinálják már meg ezt is:D

2013. febr. 17. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Amennyi negatív kritikát kaptak, nem biztos hogy elvállalnák :D
2013. febr. 18. 14:31
 14/17 Nacui válasza:
Javítom a tudásodat. A 2. rész volt elérhető magyar felirattal. Az első rész magyar szinkronnal és felirattal is elérhető. Mivel minden játékhoz készítenek magyarítást feltehető, hogy ennek is lesz magyar felirata. Viszont ahogy a szinkront már kihagyták a 2. részből, így véleményem szerint ebből is kifogják.
2013. márc. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nem is kell elég a felirat. :D
2013. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Zanurusa válasza:
Jöhetne szinkronnal nagyot dobna rajta , imádtam az egyet , meg vettem a 2-at és odáig vagyok Sapkowski Vaják könyvéért is =D
2013. ápr. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Vinnar válasza:
A The Witcher 1-hez volt magyar beszédszinkron is. A 2-höz csak magyar felirat...Akkor a 3-nál is lesz magyar felirat :D
2013. máj. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!