Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Szerintetek egy keresztény-kat...

Szerintetek egy keresztény-katolikus ember játszhat a Lucius nevű PC-játékkal?

Figyelt kérdés
Szívesen kipróbálnám a játékot, de félek hogy ezzel Istent megharagítanám.
2013. febr. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez csak egy program. Szórakoztatásra van kitalálva. Attól, hogy játszol vele, nem haragítasz magadra senkit.
2013. febr. 17. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Uram atyám... te már menthetetlen vagy...
2013. febr. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszi, hasznos volt a válaszod! Biztos azt hiszed, hogy játékfüggő vagyok, pedig egyáltalán nem:). Szín 5-ös tanuló vagyok egy erős gimnáziumban. Ezt a kérdést azért tettem fel, mert nem vagyok biztos benne, hogy katolikus ember játszhat ilyen titulusú játékokkal. De gratulálok a kommentedhez, biztosan értelmes ember vagy.:)
2013. febr. 17. 14:24
 4/7 anonim ***** válasza:
Látom tényleg nagyon vak vagy. Semmi bajom azzal, ha valaki játszik. Én a menthetetlent az elvakult vallásosságodra értettem.
2013. febr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

szerintem nem tudhatjuk, hogy a kérdező mennyire vallásos, bár nagyon "erős" hívő nem lehet, hisz nem tenne fel ilyen kérdést, pláne nem ilyen leírással.

valami azt súgja, hogy ezzel a játékkal vallástól független nem kéne játszani senkinek.

2013. febr. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne az, akkor nem kérdezne ilyen hülyeséget, hogy isten megharagudna-e rá, ha játszana ezzel a játékkal :DD
2013. febr. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ez egy hülyeség!!! nyugottan játszhat egy keresztényes egy ilyen pokolian ördögi játékkal. DE HÁT B*ZDMEG NEM LÉTEZIK SE ÖRDÖG SE ISTEN SE MENNY SE POKOL !!! egy kínzóterm na azt hívták pokolnak .
2013. jún. 15. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!