Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért menekül el mindig a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért menekül el mindig a párom a probléma megoldása elől inkább?

Figyelt kérdés
Sajnos mostanában mindig veszekedünk, úgyhogy tegnap úgy döntött, hogy átköltözik egy időre a két percre lakó haverjához. Volt itt ma, én megint próbáltam vele beszélni, de azt mondta, hogy ne fájdítsam a szívét, mert tudja, hogy szeretem, és ő is szeret, de nem tudunk együtt lenni, mert folyton csak a vita megy mindenen, aztán kicsit könnyezett, de elment. Én meg odalátok a haverhoz, és látom, hogy nicsenek ott, mert tök sötét a ház. És ilyenkor persze, hogy arra gondolok, hogy esetleg mással lesz, majd miután elmentek kocsmázni. Írt sms-t is, hogy annyira szeret és mindig is szeretni fog stb. stb. De akkor miért menekül inkább, hogy neki gondolkoznia kell, minthogy megbeszéljük? És miért pont egy haverjához kell menni, aki épp olyan életet él, hogy mindig mással van, meg kocsmázik, ahelyett, hogy akkor az anyjáékhoz ment volna haza? És azt mondta, majd hétfőn beszélünk. De nem értem miért pont egy egész hétvége után...? Én szeretem és hiányzik, de csak arra tudok gondolni, hogy mit fog csinálni, és hiába mond majd bármit is, ha egyáltalán leszünk mi még együtt, hogy nem fogok benne megbízni.
2013. febr. 15. 21:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Hány éves a "párod"?
2013. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
29
2013. febr. 15. 21:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert -már bocsi- de innen látszik, hogy veled nem lehet problémát megoldani, csak pofozni a sz*rt(már bocs a hasonlatért).

Hogy mindent 50× át akarsz beszélni, pihenő nélkül. Igenis néha kell egy kis kikapcsolódás!!

És ha ő úgy érzi, hogy a haverjaival kell lemennie kocsmázni, könnyesre innia magát-tegye. De te már temeted a kapcsolatot, féltékenykedsz és jóformán látatlanban meggyanúsítod azzal, hogy megcsal.

Hát pontosan ezért nem mondta el, hova mennek.

Most egyébként komolyan azt akarod, hogy a haverok helyett inkább a szüleinek öntse ki a szívét??

2013. febr. 15. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!