Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vesznek el a simem...

Miért vesznek el a simem barátai? (sims 3)

Figyelt kérdés
Megvan a távol élő barát életcél jutalom, mégis kiírja, hogy többé nem barátok és kap egy negatív hangulatjelzőt is a simem. Mit csináljak?? Frissíteni kéne a játékot?

2013. márc. 21. 14:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
nem beszél velük, v. ha megvan a leszáll az éjj és a simed híres akkor lehet egy olyan pletyka kering róla ami tönkreteszi a kapcsolatait
2013. márc. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nincs meg a kieg, de ha megvan az a életcél jutalom, akkor NEM kell velük beszélni, mert az direkt arra van.
2013. márc. 22. 14:06
 3/14 anonim ***** válasza:
biztos v.v arra nem életcél van hanem életcél pontokbol vehető jutalom :P az életcél az csak az életének a célja ha megvalósítod kapsz pontot ._.
2013. márc. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

Velem is ez volt:D Nem foglalkoztam a barátaimmal és elvesztettem őket.Aztán megvettem azt a jutalmat és az se segített...Most már annyira nem érdekel...de 3 dolgot tudok javasolni:

Ha nem nagyon van kedved a kapcsolataid ápolásához ,akkor menj el pl. a moziba vagy a fürdőháza és azoktól kapsz pozitív hangulatjelzőt :D


Használj kódot.


Vagy egyszerűen csak foglalkozz a barátaiddal.:)

2013. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó előtti, ne okoskodj, inkább segíts!! Utolsónak köszi:)
2013. márc. 27. 20:04
 6/14 anonim ***** válasza:
0%

segitek arrol hogy hülye vagy arrol nem én tehetek :P ha nem tetszik a válasz akkor adok egy jobbat:

szar a játékod

ha ezt a választ keresed akk nesze v.v nekem van igazam ezt onnan tudom, mert vlem is volt ilyen, és nemtom te mikor kezdted de én még 2006-ban szoval sztem te ne okoskodjál ;$

2013. márc. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Na, eggen, ez a hiba nekem is előjött, de én nem tudtam vele mit csinálni. A fontosakkal telefonáltam, a többit meg hagytam. A rossz hangulatjelzőt meg tüntesd el hangulatjelző-kezelővel.:)
2013. márc. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Többet kéne beszélnie és találkoznia vele!!!!
2013. márc. 31. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Hülye vagy te!! Arról én nem tehetek, hogy nem érted a kérdést. Ha értetlen vagy, akkor inkább ne írj, te barom.
2013. ápr. 4. 22:06
 10/14 A kérdező kommentje:
És ha a 2-vel játszol, te ne okoskodj, 2006-ban még meg sem jelent a sims 3, okoskám
2013. ápr. 4. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!