Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért vesznek el a simem...

Miért vesznek el a simem barátai? (sims 3)

Figyelt kérdés
Megvan a távol élő barát életcél jutalom, mégis kiírja, hogy többé nem barátok és kap egy negatív hangulatjelzőt is a simem. Mit csináljak?? Frissíteni kéne a játékot?

2013. márc. 21. 14:43
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nálam dettó. Igazából annyi, hogy utána újraindítottam, és utána már jó volt. :) De arra is figyelj, hogy ne a határon legyen a kapcs.(ismerős-barát), egy csevegést intézz el vele, aztán már tényleg minden jó. :)
2013. ápr. 4. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nah de sims 2 is létezik :D
2013. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
jah de 3-m is van, de az 1 is meg van de az szar és igen most a sims 3-rol beszélek
2013. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

okéé :D csak nyugodtam v.v

1. nem vagyok barom, szal nem vagyok a családtagod

2. az életcél az még mindig nem azt jelenti hogy akkor BFF-ek lesznek a simeid örökkééé v.v

3. arra egy külön életpont jutalom van amit ha összegyűlik mittomén 50k életcélpontod akkor megtudod venni

4. igen nálad okosabb ;D

2013. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!