Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends: átlagosan...

League of legends: átlagosan mennyi idő mire valaki megtanul jól játszani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinél más, amig ráérez stb. de mondjatok tapasztalatokat, mikor kezdtétek, és azóta hol tartotok most, valamint mennyit foglalkoztatok vele? olvastatok tippeket, vagy csak magatoktól jöttetek rá a dolgokra?

És hogy fiuk vagytok e vagy lányok... :)

Kb 2 hónapja töltöttem le a játékot, nem játszottam vele folyamatosan, most 15ös vagyok..vannak jobb menetek meg rosszabbak, van mikor magam is meglepődök hogy 'vá ez dejó volt', de van amikor meg nem értem hogy cseszhetek vmit ennyire el. :D Kíváncsi vagyok hogy érdemes-e játszanom vele kicsit tovább, hogy fejlődjek még, vagy hagyjam.

19/L vagyok amúgy.. :)



2013. márc. 23. 10:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Én 18-as vagyok (kb 3 hónap és én csak esténként játszottam néha, ha koliban összegyűlt a csapat) Tehát és sem tolom sokat.

Természetesen érdemes, ha élvezed a dolgot :) Tippeket nem árt olvasni 1-2 fórumon a kiválasztott karidhoz, már az is sokat segíthet. Meg a jobb ellenségektől (akik szintén azzal a karival vannak) is sokat el lehet lesni. Nekem akkor következett be a nagy eredményjavulás, amikor elkezdtem wardozni :P Elég alap dolog, olcsó és bitangmód hasznos.

Nekem is van rengeteg gyengébb meccsem, amikor szinte már röhögök magamon, de ált 3 meccsenként egy nagyon jó mindig van. Meg te hiába vagy jó, ha a csapatod gyenge, (ami persze fordítva is igaz) szóval a gyakorlás elkél.

Én azt mondom legyen 2-3 karakter max! akivel játszol, közülük is válassz egyet, akivel legszívesebben vagy, aztán vele gyakorolj. Hamar kiderül, kivel érdemes és kivel nem. Persze ez is egyénfüggő. Én pl. AD ranged, vagy ap rangednek vagy assassinnek vagyok jó, fighterekkel sehogy sem sikerül semmi jót összehozni.

Ja, és keress pár barátot, aki tolja (ha nem ismersz senkit akkor neten) Sokat dob, ha összeszokottan játszol vkivel. Ennyit tudtam írni, remélem segítettem vmit :)

2013. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Van pár ismerősöm aki tolja, de mind 30asok, meg már 1-2 éve, szal nem egy szinten vagyok velük. Nekem is azok a karik jönnek be mint neked, de szerintem ez eleinte így szokott lenni, könnyebb velük menni. Köszi a választ amúgy :)
2013. márc. 23. 19:44
 3/15 AccountManagerkovács ***** válasza:

Nem érdemes játszani ezzel a játékkal...

1 éven keresztül intenzíven játszottam vele, a karakterek több mint felét megszereztem, 430 győzelmem volt, 30-as voltam. És innentől: A botmeccsek már nem izgalmasak és tele vannak 9-es és annál alacsonyabb szintű játékosokkal, akik még SOHA nem játszottak azelőtt. A pvpben összerak 1200 győzelmesekkel, akik ellen esélyem sincs. A ranked pedig életem legrosszabb élménye, amit a Dota 1 magyar közösségén kívül szereztem...


Szóval összesítésben hosszú távon időpocsékolás az egész.

2013. márc. 24. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
köszi ezt is, igen, nagyon csapatfüggő a játék. De azért az sem biztos hogy rankedben olyanokkal tesz akiket nem tudsz legyőzni, nem mindenki jobb nálad. Valszed a végén már tányleg nem izgalmas... de azért most unalmas óráimban ha játszok akkor abból semmi baj nem lehet :) Majd megunom én is gondolom..
2013. márc. 27. 12:26
 5/15 AccountManagerkovács ***** válasza:
Nem arról van szó, hogy rankedben jobb játékosokkal rak össze, hanem rosszabbakkal. És ők persze mindig veled vannak és miattuk vesztesz, akármilyen jó vagy...
2013. márc. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy ezt én is tapasztaltam. De miért van mindíg ez?:D Mindíg a hülyék vannak veled, a jók meg ellened? És a másik csapat? Ha mindíg mindenkinek bénák jutnak akkor hova mennek a jók? :) Kell egy adag szerencse is akárhonnan nézzük:D
2013. márc. 31. 18:11
 7/15 AccountManagerkovács ***** válasza:

Azért, mert el van rontva a meccs-összeállító rendszer. Velem megtörtént, hogy Silver IV-ben voltam, 20 win körül és összerakott olyanokkal, akiknek 0 győzelmük volt. Azon a konkrét meccsen ez az illető az ellenfélnél volt, de akkor is, ennek nem szabadna megtörténnie. Ha én Silver IV-ben vagyok, akkor rakjon össze Silver V-III-asokkel, de ne olyanokkal, akik most kezdték a rankedet. Simába meg ne legyen már olyan, hogy 1080 győzelmes ember legyen az ellenfélnél, ha nekem csak 420 van és a társaim közt sincs sokkal több diadallal bíró...


Szerencse ahhoz kell, hogy a társaidnak legyen elég eszük és tapasztalatuk a választásnál/kizárásnál. Ha mindenki olyan helyre megy, ahol jó, olyan karakterrel, amivel jó és megteszi, ami tőle telhet, de mégis vesztünk, akkor az ellenfél jobb volt. Van ilyen.

De ha olyan karaktert kér, amivel még életében nem ment, csak kipróbálja, fogalma nincs se az emberéről, se a buildről, aztán még ragaszkodik egy adott pozícióhoz is vele, akkor nagy valószínűséggel feedelni fog és megszívod. Ha kilépsz, mert nem akarsz veszteni, akkor idő-büntetés jár, rankedben pedig pontvesztés és sikerszéria esetén annak megszakadása... Vagyis nem tudod kivédeni az ilyen embereket, a játék maga pedig semmit nem tesz azért, hogy biztosítsa a lehetőséget normális meccsekre...

2013. márc. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Ez nem tudom pontosan hogy megy, elvileg 'normálisan' van megcsinálva a rendszer, de ha ilyen előfordul, akkor az tényleg vicces..
2013. márc. 31. 21:10
 9/15 anonim válasza:
Én 30as vok és kb 2 éve játszok pár hónap kihagyásal majdnem 1k winem van,suli után szoktam játszani én is:D szerintem ez jön magától,egy idő után bele lehet jönni,az tényleg sokat segít ha többen játszotok :) nekem tesóm mutatta ezt a játékot még anno,régebben olvastam buildeket meg néztem vidiket de egy idő után már abbahagytam és magamtól kezdtem el cuccokat venni meg kirakosgatni a masteryket stb. Az tény hogy a matchmaking egy nagy szar és összedobál nyomorékokkal,de ha 5en játszotok akkor nincs ilyen gond :D Ha unatkozol szerintem nagyon jó elfoglaltság :) 14/L
2013. ápr. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Csapat összerakásnál a szint mellett a win-ek összegét nézi. Tehát ha az ellenfélnél van 5 db negyven win-es, akkor nálad lehet 4db tíz win-es és mondjuk tiéd a többi :)

A gond, hogy sokan csak botok ellen tolják, felfejlődnek (kevés win-nel,mert a botosokat nem számolja bele a rendszer), de rendes pvp-ben így elég gyengék lesznek.

Egyébként jó a játék, érdekes, én nagyon csípem a ranked meccseket, az lesz a java :D Egy összeállt csapat valóban fényéveket dob egy meccsen, de ez inkább rankedben lesz nagyon meghatározó, legalábbis én így éreztem. 19/fiú

2013. ápr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!