Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » League of legends: átlagosan...

League of legends: átlagosan mennyi idő mire valaki megtanul jól játszani?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy mindenkinél más, amig ráérez stb. de mondjatok tapasztalatokat, mikor kezdtétek, és azóta hol tartotok most, valamint mennyit foglalkoztatok vele? olvastatok tippeket, vagy csak magatoktól jöttetek rá a dolgokra?

És hogy fiuk vagytok e vagy lányok... :)

Kb 2 hónapja töltöttem le a játékot, nem játszottam vele folyamatosan, most 15ös vagyok..vannak jobb menetek meg rosszabbak, van mikor magam is meglepődök hogy 'vá ez dejó volt', de van amikor meg nem értem hogy cseszhetek vmit ennyire el. :D Kíváncsi vagyok hogy érdemes-e játszanom vele kicsit tovább, hogy fejlődjek még, vagy hagyjam.

19/L vagyok amúgy.. :)



2013. márc. 23. 10:30
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Igen , nekem is az a gondom, hogy botokkal fejlődtem fel, alig játszottam pvpt, és most meg már nem nagyon merek, mert aki meg ugy tolta az hozzám képest jó:D valószínű hogy csinálok egy másik accot és azt pvpvel huzom fel eddig, hogy emglegyen a hiányzó tapasztalat :)
2013. ápr. 4. 16:11
 12/15 anonim válasza:
én ajánlok neked egy akalit. vedd meg és szeritem garantáltan évezni fogod. annyira egyszerű, hogy az valami hihetetlen. kis szinten kedvencem volt. nagyon erős és lane-ken szétszed akárkit. teamfightokban nem olyan jó, de azért ott sem lesz használhatatlan , meg kis szinten ez nem is olyan fontos. q-r-e kombó és ha gáz van akkor ledobod a w-t. nagyjából ennyi az egész vele.
2013. ápr. 7. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
okés:) próbáltam amúgy akalit :D de custom gamebe néztem az összeset botokkal-botok ellen, ireliával apritottam ott legjobban, persze azok botok. Kezdtem kiskarit, most meg fogom venni akalit valsz, mindjárt öszegyűlik ipm:D
2013. ápr. 7. 19:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Diana, sztem nagyon jó,most volt ingyenes ki is próbálhattad, nekem a kedvencem lett, ha lesz lehetőséged próbáld ki, és amugy menj pvp-re és ott harcolj, sokkal jobb az, ha vesztetek akkor vesztettetek , ez csak 1 játék, amugy a botok elleni game arra jo h kipróbálj egy karit és ne ugy menj pvp-t h azt se tudod mi merre hány méter, sztem játsz vele, 18 fiu , most kezdtem március közepén már 12lvl-s vagyok :D.
2013. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Köszi:) igen, ki is próbáltam dianat nekem is tetszett, nyertem is vele egyet pvpben :D Az az egyetlen bajom, hogy mindenkinek meg van előre mit akar pickelni, és mindenki beírja h 'adc' én meg szar vagyok supporttal.. jungelezni meg kevés karival lehet kis szinten, meg az elég necces mert jöhetnek be gankelni és ha nem tudok rendesen fejlődni az baj..:D De bajba vagyok hogy meg kéne tanulni más szerepet is nem csak carryt..: / Na de majd csak belejövök: D
2013. ápr. 14. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!