Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Senkit nem akarok untatni,...

Nemismertek kérdése:

Senkit nem akarok untatni, aki unja már, csak lapozzon lentebb. psp melyiket éri meg megvenni? Több sorozata is van, de nem igazán vagyok tisztába h melyik mennyivel jobb.

Figyelt kérdés
jó lenne ha árba se lenne húzós, de azért ne legyen probléma játékokat szerezni, gondolom szalad mindegyik rajta, de vannak kis ajtók is gondolom a régebbi modellekre, vagy lehet ,ár a most futó szériákra is. illetve új vagy használtat?

2013. márc. 29. 17:04
 1/1 anonim ***** válasza:

Ajánlom a 1000 2000 3000 szériát nem ajánlom a go-t és a street-et

Én használtam vettem 1000es pspmet már 6 éve kb azóta használtam sokat és még mindig bírja 2-3ezressel nincs tapasztalom

Csak azért írtam mert szerintem vedd használtan olcsóbb sokkal boltba még mindig túl vannak árazva

2013. ápr. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!