Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Pc-t vagy konzolt vegyek?

Pc-t vagy konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon gondolkozom hogy a nyáron vagy egy új PC-t vásárolnák kifejezetten játékra ami körülbelül 140-150.000 Forintba lenne vagy egy konzolt.Na most nekem az volna a gond hogy a Pc szép és jó de például az fps multik egy idő után kihalnak példa rá az Call of Duty Modern Warfare 2 amikor megjelent természetesen lehetett vele multizni rendesen, de már eltelt 4 év és szinte lehetetlen vagy ha igen akkor csak tdm.. Na most én ahogy figyelgettem konzolon nem nagyon van ilyen mert ott nem százezres nagyságú játékosok vannak online hanem millió számra vannak ott a játékosok fent.Oké konzolon lehetne mindig tolni a multit nem kéne a dlc-t azért megvenni hogy tudjál játszani, de ott az a probléma hogy én fps játékot mindig PC-n játszottam konzolon is próbáltam de egyszerűen nem megy, fura hogy nincs ott az egér és a billentyűzet és más teljesen(nekem legalább is).De viszont a TPS játékok nagyon jók a konzolon.

2013. ápr. 22. 20:54
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Elolvastam az összes hozzászólást és köszönöm a válaszokat! Mindenféleképpen új generációs konzolt vennék ha a konzol mellett döntök.Jelenleg egy Acer Aspire 5542G-t használok ami nem is rossz de már nem lesz elég az új játékokhoz. Biztos hogy meglehetne szokni konzolon az FPS játékot csak ekkor meg jön a kérdés melyik konzolt kéne megvenni, az új xbox vagy a ps4 majd? Mert az sem mindegy milyen a kialakítása az adott kontroller.
2013. ápr. 23. 19:38
 12/17 A kérdező kommentje:
Még annyi lenne hogy a konzoltól azért tartok kicsit mert ott például a multi (jelenesetben xbox-on) fizetős. Pc-n meg fogom megveszem és játszok.Oké nem halok bele a havidíjba de valamilyen szinten azért csak zavarja az embert szerintem hogy amit eddig ingyen csinált azt más platformon fizetni kell.
2013. ápr. 23. 19:46
 13/17 anonim ***** válasza:

Hidd el,hogy a Live Gold nem csak a multi miatt éri meg,és az Xbox-on,egy gombnyomás hogyha multizni akarsz.

Évi 9-10ropi körül van a Gold tagság ami havonta csak 800-850Ft-ra jön ki.

2013. ápr. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Még hozzátenném hogy a Live az Xbox360 privát hálózata nem egyenlő az nettel.
2013. ápr. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Értem,köszönöm.
2013. ápr. 23. 20:10
 16/17 anonim ***** válasza:

#11


Jelenlegi generációban PS a jobb, szerintem next genben is az lesz, de azt majd meglátjuk. Egyszerűen jobb a játékfelhozatala, és az az igazán fontos. De ha Xbox Infinity-nek vagy akármi is lesz a következő Xbox-nak a neve lesz pár jó új funkciója, akkor akár azt is megéri majd megvenni.


#12


Erre nagyon egyszerű a megoldás, akkor PS-t kell venni, ott ingyen van a multi. Bár voltak már olyan pletykák, hogy majd next genbe lesz fizetős része is (ami eltér a mostani PS+-tól), de ha a multi érdekel az ingyenes marad.


Tehát látatlanba azt mondom PS4-et válaszd, de majd meglátjuk mi lesz a boxba.

2013. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm.
2013. ápr. 23. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!