Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online pókerban igazi pénzzel...

Online pókerban igazi pénzzel játszva álladóan bukok a legjobb kezekkel (bővebben lent)?

Figyelt kérdés
Már egy ideje pókerezek igazi pénzben online, és nem vagyok rossz játékos, habár profi sem. Az a helyzet, hogy -nevezetesen a Poker Stars-on- állandóan olyan van, hogy a legjobb kezekkel (AA, KK, QQ, AK stb.) állandóan bukok. Tudom, most azt mondjátok, hogy fish, mert nem tud játszani. Nem! Itt nem erről van szó... Én elviselem a vereséget, de amikor SZÓ SZERINT a 6. S&G versenyről esek ki az ilyen jó lapokkal a rohadt gyenge kezekkel szemben, és amikor kes game-ben 4x vásárlom magam újra, és KK-m van, akkor neki AA, ha nekem JJ, akkor neki AK, stb. sorolhatnám még, állandóan bukok. És nem az idegesít tényleg, hogy bukok ezekkel, mert ez tény, hogy lehet velük bukni, de halál komolyan mondom, hogy egymás után sokszor, és nem gyarapodik a tőkém max csökken. Valószínű lehet, hogy manipulálják a lapokat? Habár ezt nagyon valószínűtlennek tartom. És még egyszer mondom, hogy tapasztalt játékos vagyok az online poker terén, mert már nyertem komolyabb összegeket, és utaltam is már ki nem csak buktam. Tudom, hogy a sok nagy pókeres most osztani fog, de légszi mondjátok már meg nekem, hogy ez miért van?? Nem hiszem, hogy ilyen sokszor egymás után veszteségesek ezek a lapok... Most léptem ki, és tényleg csak a legjobb kezekkel tartottam mindig -pozíciótól függően- és b*aszhattam...
2013. máj. 18. 21:14
 1/1 anonim válasza:

Szia!


Amit leírsz, abból látszik, hogy valóban nem egy elveszett játékos vagy, aki össze-vissza játszik, hanem próbál rendszerezetten és nyereségre törően játszani. De ez még nem jelenti azt, hogy jó játékos vagy.

Jópár évvel ezelőtt ezzel a fajta gondolkodással simán meggazdagodhattál online pókerből, de ma már sajnos ez nem ilyen egyszerű, mivel azok a típusú játékosok kikoptak, akik simán kifizették a toppárodat egy 2-3. párral, persze azért vannak még bőven ilyenek, de sokkal kisebb hányadát teszik ki a játékosállománynak.

Nagyobb részt olyan játékosokkal találkozol, akik postflop minimum overpárral fogják bepakolni minden pénzüket, és mivel sokkal nagyobb az agresszió is az elmúlt évekhez képest, ezért könnyen csapdába szaladhatsz, és ezt az egészet átlátni, hogy mikor hogyan tudsz jó döntést hozni, elég komplex dolog.

Egyébként az általad említett legjobb kezek alacsonyabb limiteken mindig nyereségesek attól függetlenül, hogy buksz is velük, de ettől függetlenül az nem egy nyereséges játékmód, ha AA-QQ, AK kivételével minden mást eldobsz.

Az a baj, hogy rajtad kívül mindenki, aki asztalhoz ül, pont ugyanazt akarja, amit Te, és mivel a terem is vonja a rake-et, ezért tényleg csak a legjobbak fognak nyerni.


Visszatérve a legjobb kezekre: ha használsz tracker-programot, akkor az meg fogja neked erősíteni, hogy az általad megjátszott pl. JJ lap az neked nyereséget hozott-e vagy sem. Sok olyan tanítványom volt, aki úgy gondolta, hogy ezekkel nem játszik, mert folyton veszít, de ebből az az igaz, hogy mikor frusztráltak vagyunk, akkor a bukás miatt mindig mi vagyunk a pechesek, minket megjáratnak, a nyerés meg magától értetődő, egyértelmű, "ez már járt nekem"; az előbbi megmarad, az utóbbit meg elfelejtjük.

Ha nincs tracker-programod, akkor ajánlom, hogy szerezz be, mert a vesztő játékosok nagy része is használ már.

Arra meg ne gondolj, hogy a termek csalnak vagy manipulálnak, valószínűleg az elkeseredettség hozta ki belőled. Több tanítványommal előfordult már ez, az volt a válaszom rá, hogy a session-jét irányítottam, és saját maga döbbent rá, hogy sok szituációt -EV-sen játszott meg, és miután ezen változtatott, javult a játéka.


Javaslom, hogy többet foglalkozz az elméletekkel, elemzésekkel, ha nincs, szerezz be tracker-programot, ha kell, írj nekem nyugodtan.

Ajánlom a Holdem Managert, és regisztrálj a www.pokerstrategy.com weboldalon (ő hívott meg: sapsy0007); itt minden szükséges dolgot megtalálsz a fejlődéshez, és ingyen kezdőtőkét is kapsz a tanuláshoz.


Remélem tudtam segíteni :)

2013. máj. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!