Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » LOL-lal kapcsolatban?

LOL-lal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Van néhány kérdésem a LOL-ból, és légyszi ne nézzetek hülyének, csak 4 napja kezdtem játszani és 14/L vagyok.

Mit jelent az, hogy gj és gg?

Hogyan tudok többet ölni?(rekord: 6 champion)

Xin-nek miket vegyek?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jún. 15. 20:02
 1/10 A kérdező kommentje:
jah és le tudnátok írni, hogy alapblól hogy működik a játék? Miket kell venni, hogyan legyek erősebb, stb.
2013. jún. 15. 20:04
 2/10 kalapos22 válasza:
Szia en egy 17/F vagyok,reg jatszok mar :P a gj az aszt jelententi good joob vagyis jo munka a gg ense tudom pontosan de szerintem good good:D tobb oles az majd jon csak jatsz a jatekal.Xinre AD-t vegyel azaz attack damaget:D es eletet(healt) ha van valami kerdesed irj :)
2013. jún. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2013. jún. 15. 20:32
 4/10 anonim ***** válasza:
A gg-t tudtommal játék végén szokták írni ha jó meccs volt azaz good game rövidítése.
2013. jún. 15. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Inkább gyere Dota2-zni, sokkal jobb játék, és mindn hős ingyen. A játék maga is sokkal szebb és kidolgozottabb, a pálya sem teljesen szimmetrikus, sokkal izgalmasabb, mégis jobb a balansz.
2013. jún. 16. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 kalapos22 válasza:
hat veletlenul se jobb a dota2 szarab grafika stb nekem pl nemtetszik:D
2013. jún. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Hát pont hogy a Dota2-ben a legszarabb a balansz az összes ilyen játék közül. Ezért is hagytam abba.


Gj= good job szép munka

gg= good game jó játék


"Hogyan tudok többet ölni?"


Légy ügyesebb


"Xin-nek miket vegyek? "


vagy tankosra csinálod meg vagy ad-t vegyél neki.

2013. jún. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Mindent leirtak már, illetve nem.

Xin Zhaot érdemes OFF tankra csinálni, azaz ilzesmi buildet kirakni neki.

Cipönek: Bersekers

Aztán frozen mailet, the black cleaver, The bloodtherter, revenours hidra. Ennyi. Bocs az ékezetek miatt, ill. Ha valamit elírtam.


Jah jelōlj be barátnak, a nevem : cakker


:)

2013. jún. 16. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Hali!


Először is örülök, hogy egyre több lány játszik a lollal.

Botokon gyakorolj kb. lvl 10ig.

gj=good job, gg=good game

Többet ölni? hmm játssz többet,jönni fog.

Xinnek vegyél ad casterr itemeket. (last whisper,the black cleaver,frozen mallet,akár trinity force)

2013. jún. 17. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ostornorbi ***** válasza:
én tudom ajánlani sima adc nek vagyis csak az attack speedre meg az attack dmg -re figyelj és amikor használod az E-t asszem az ugrás (ugrásra gondolok) és utánna gyorsan WQR(ez a kombo mindengy) és annyi volt az enemy
2013. jún. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!