Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Fiúk! Távirányítós repülőgépet...

Fiúk! Távirányítós repülőgépet vagy hajót vennék páromnak! Milyet érdemes venni?

Figyelt kérdés
10 000 Ft körül szánnék rá, de fogalmam sincs melyiket vegyem meg. Nem értek hozzá. Szerintetek melyik izgalmasabb játék és miért? Melyik tartósabb és melyik érdemesebb? Tudnátok pontos típust is ajánlani? Nagyon nagyon szépen köszönöm.

2013. júl. 24. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:

Sajnos nem értek ehhez a dologhoz, de talán használható lesz a véleményem:

szerintem egy repülő sokkal jobb ajándék lenne, mert azt bárhol tudná használni, mert levegő ugye mindenhol van :P, viszont egy hajóhoz elég nagy víz kellene, ami viszont már nem adott mindenhol. A tartósság más kérdés: szerintem egy repülőt könnyebb összetörni pl. mint egy hajót, de ha ésszel használja őket az ember és rendszeresen karbantartja is őket, akkor nem hinném, hogy bármi bajuk lenne.

Szóval én a repülőgépet választanám.

2013. júl. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!