Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok nekem olyan PC...

Hitsugaya Lau kérdése:

Mondanátok nekem olyan PC játékot, amiben olyan karaktert csinálhatok amilyet akarok?

Figyelt kérdés

Nem Simsre, meg az ilyen izékre gondolok, hanem pl csinálsz egy saját karaktert és akkor vele tudsz mondjuuk... küldetéseket elvállalni meg ilyenek... mint az Elsword vagy egyéb ilyen kaland játék, csak a saját, egyedi karaktereddel (aki látta a Summer Wars c. animét az talán tudja, hogy miről beszélek, mert olyasmi mint ott az OZ -jó, tudom olyat nem találok, de talán hasonlót-)


Lehet letöltős is, talán az a legjobb, és az ingyenes is nagyon jól jönne!

előre is köszönöm



2013. aug. 14. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Az APB: Reloaded ilyesmi, igaz van benne fizetős tartalom.
2013. aug. 14. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, a Perfect World Online ilyen. Elég szabadon lehet alakítani a karaktereket, de nem vagyok benne biztos, úgyhogy nézz utána; ha érdekel.
2013. aug. 15. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Fallout 3, New Vegas

Mount & Blade Warband, With Fire & Sword

Rainbow Six Vegas 2 (ha van webkamerád akkor le tudod magad fényképezni és benne vagy a játékba :D)

Saints Row 2,3 (hamarosan a 4)

The Elder's Scrolls Oblivion, Skyrim

The Godfather 1,2

Talán még a Guitar Hero World Tour de ez nem biztos hogy bejön.

2013. aug. 15. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Azt gondolom hogy a Skyrim elég nagy hangsúlyt fektetett arra hogy minél egyedibb karaktert csinálhass hisz szinte minden arcvonását beállíthatod aztán magadtól döntöd el hogy mire akarsz szakosodni és még sok dolog.
2013. aug. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Vagy ott van még az S4 league anime játék igaz online de én szeretem :D
2013. aug. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm! ^-^
2013. aug. 15. 16:56
 7/9 anonim ***** válasza:
És talán a legjobb maradt eddig ki, a World of Warcraft. Amikor elkezded, a karaktereden még nagyon gagyi ruhák lehetnek, de amint egyre haladsz előre, majd a max szint elérése után a karaktered eszméletlenül jól tud kinézni. Neked szerintem nem mond sokat az, hogy WF szett, de egy warrior wf szettje igen jól néz ki pl
2013. aug. 16. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Hát igen de azért a wow nem igazán a karaktered mivoltjára és egyediségére ment rá sokkal inkább a világ történetére. Az pedig egy dolog hogy jól néznek ki egyes ruhák de hát melyik játékban nem aminél számít a megjelenés.
2013. aug. 16. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Gyulai Dávid Dániel ***** válasza:
Dragon ball Xenoverse és Xenoverse 2
2017. márc. 1. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!