Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Valamiféle rossz hatása...

Valamiféle rossz hatása tényleg van a WOW-nak?

Figyelt kérdés

Azt olvastam, hogy egy idő után az ember már csak wow-ozni tud. Én kosarazok, kondiba járok, haveroknál vagyunk stb.

Ha ezeket megtartom, és amellett wow-ozok, akkor nem lehet semmi bajom, igaz?


2013. aug. 18. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában az szokott a probléma lenni, hogy elhagyod ezeket a dolgokat, de ezt nem csak a wow okozhatja, hanem bármelyik másik játék is.
2013. aug. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Ha hajlamos vagy függni a játékoktól, akkor csak óvatosan. Mondjuk én is így játszottam, kondi, buli, csajok mellett wowoztam :)
2013. aug. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam nagy gamer, életembe nem függtem még egy játéktól se. 2. válaszoló és nem is lett belőled wow függő? Úgy értem, hogy mellette buliztál, kondiztál stb.
2013. aug. 18. 19:55
 4/5 -Igazmondó- ***** válasza:
Egy ideig való igaz, hogy nagyon oda voltam érte, de mindenre tudtam időt fordítani, mivel jó az időbeosztásom, csak aztán meguntam, most az animéken függök úgymond :D
2013. aug. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2013. aug. 18. 23:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!