Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik COD-nak van a legjobb...

Melyik COD-nak van a legjobb multija?

Figyelt kérdés
COD2, COD4, BO2 kizárva! :D

2013. aug. 23. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha BO2 kizárva akkor BO1
2013. aug. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

MW2-re mondják nagyon sokan hogy nagyon-nagyon jó a multija, tényleg jó?


ui.: Ha nagyon szűkíteni szeretnék akkor az MW2-3, BO1 közül kéne választani. (tehát a modernebb COD-ok)

2013. aug. 23. 22:11
 3/16 A kérdező kommentje:
BO1-et töltöm éppen lefele, megnézem milyen! :)
2013. aug. 23. 22:40
 4/16 anonim ***** válasza:
69%
Hát kedves előttem szólaló nincs igazad. A legjobb fps multiplayer élményt a COD2 és a COD4 hozza vissza. De minden idők legjobb része a COD4. És jelenleg is ezt a részt kedvelik legjobban a pc-s felhasználók. Sok oldalú mod-ja közül a promodlive az amivel LAN rendezvényeken vagy netes cupákon játszanak. A COD2 is át ad egy jó nagy szeletet a cod világából bár ezt a szériát azért nem ajánlom mivel kicsit mert lejárt. 2-3 éve még nagyon jó volt sok játékossal de ma már tele van csalóval meg a játékos is kevés. A új codok nagyrésze és a multija is felejthető kaki. Pár hónapig élvezed utána unalmas. Az mw2 még az ami elmegy de az is csak akkor ha haveroddal toljátok.
2013. aug. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

#4


Figyelj, kinek mi tetszik. COD2-őztem is, COD4-eztem is, talán a 2 volt ami tetszett, azzal a mai napig is játszom, de a kérdés az volt hogy melyik COD-nak van a legjobb multija, és a 2, és a 4 KIZÁRVA! Nem tudom miért kell offolni.. Na de mindegy, köszönöm hogy írtál!

2013. aug. 24. 00:42
 6/16 anonim ***** válasza:
Az MW2-nek tényleg jó a multija. Abba tényleg szükséges a felszerelés jól beállítása. Alteriwneten nyomtam és a vége felé olyan classot és killstreak összeállításra jöttem rá amivel 20/0-ás statom is volt pedig nem vagyok benne nagyon profi.
2013. aug. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
BO1 MP cracket nem tud valaki? :)
2013. aug. 24. 01:19
 8/16 anonim ***** válasza:
73%
Ha fel derítenének minden kalózkodást azt hiszem 10-szeresen is megtelnének a börtönök. Lehet én se vagyok egy szent de amivel én multiplayerbe játszok azt mind megvettem. Majd ha anyucitól elköltöztök lehet ti se sajnáljátok rá a pénzt.
2013. aug. 24. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet. De nem ezt kértem!
2013. aug. 24. 09:36
 10/16 anonim ***** válasza:
8/9- Igazad van ! Mióta elköltöztem a szüleimtől én sem sajnálom rá a pénzt és inkább megveszem.
2013. aug. 24. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!