Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » 10 éven aluli gyerekeknek...

Joco92 kérdése:

10 éven aluli gyerekeknek való PC játékok?

Figyelt kérdés
Unoka öcsémnek szeretnék venni csak nem tudom mik lennének a legjobbak.

2013. dec. 10. 22:35
 1/10 anonim ***** válasza:

attól függ melyik 10 éven aluli gyereknek

van olyan aki már 10 évesen L4D agresszivitású játékokkal játszik de van aki még nem szereti az efféle gammákat

NFS

2013. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

attól függ melyik 10 éven aluli gyereknek

van olyan aki már 10 évesen L4D agresszivitású játékokkal játszik de van aki még nem szereti az efféle gammákat

NFS és LEGO játékok jutnak most eszembe

2013. dec. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
kommentelés lvl 10
2013. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

#3 it's over 9000

egyébként LEGO játékok szerintem is, vagy Pokoli szomszédok

2013. dec. 10. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ha lehet még kapni valahol, akkor fable: the lost chapters. A doboza is a szép, de a telepítés 4 cd-ről megy. Én imádtam 10 évesen. Bár van benne bordélyház, ahol felmehetsz az emeletre egy dóminával pénzért. Viszont ott csak fekete képernyőt láthatsz, meg alsógatyában "térsz" magadhoz. Illetve lehet fejet levágni, majd elrúgni. Ezektől kiakadhatnak a szülei, de a játékmenet nagyon-nagyon kis részét teszik ki.


Ami fontos szerintem nála, hogy magyar nyelvű legyen, vagy magyarosítható. Illetve ne legyen multiplayer. Ezeknek eleget tesz szerintem a LEGO. Így ha szülei jobban figyelnek rá, én is ezt ajánlom. Csak tudd meg, hogy melyik filmet szereti, a LEGO adaptációk közül.

2013. dec. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

attol függ a szülei miket engednek meg neki.

pl. az én faterom már 4éves koromban felrakta nekem a gta3-at és a half lifeot....(ja és nem lettem pszichopata) xd

ha nem játszhat ilyenekkel akkor szerintem lego racers 2,pokoli szomszédok,minecraft...

2013. dec. 11. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én a helyedben letöltenék egy NES/SNES emulátort és hozzá játékokat a gépre. Azok sokkal inkább gyerekeknek készültek és a legtöbbjük ügyességi játék, semmi erőszak, vér nincs benne, ha a szörnyek püfölését nem számítjuk erőszaknak, de a gyerekek úgyis ilyesmit szoktak játszani egyébként is, szóval nincs belőle probléma.
2013. dec. 11. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sonic & All-Stars Racing Transformed

Civilization V

Város építgetős ( Sim City vagy Cities XL )

Bár a stratégiai játékok lehet túl bonyolultak még neki, de én mondjuk azzal kezdtem ~6-7 évesen. :)

2013. dec. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Fifa 13 !
2013. dec. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Mostanában a Minecraftal és a NFS Moswanted ujjab verzióval játszanak. Köszi az eddigieket
2013. dec. 11. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!