Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy legyek profi counter-stri...

Hogy legyek profi counter-strike játékos?

Figyelt kérdés
cs 1.6
2014. febr. 6. 19:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Gyakorlás kérdése hova tudod emelni magad, mennyire ismered a pályákat, a kempelős helyeket. Ez a képességeket illeti, a taktikai részéhez embereket kell találnod, akikkel összetudsz játszani.


Szintén nem egyből lesz eredménye, bár nagy segítség, ha a társad éppen szól, hogy mögötted lesz valaki.

2014. febr. 6. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
sok gyakorlással
2014. febr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
32%
Wall hackal meg Aim bottal:)
2014. febr. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

- Ügyelj arra hogy a játék stabilan, és gyorsan fusson

- Ügyelj a megfelelő felszerelésre! Magas herz és válaszidejű monitor, razer egérpad, egy jó minőségű egér, számodra kényelmes billentyű!

- Hideg vérrel játssz, ne idegből.

- Ne mindig azok ellen játssz, akiket megtudsz verni. Azoktól sokkal többet tanulsz, akik jobbak nálad.

- Légy egy klánnak a tagja, járj mix 10ekre, warokra.

- Nézz videókat profi mérkőzésekről, figyeld meg hogy ők hogy és milyen stílusban játszanak.

- Az egered a lehető leglassabb legyen, ha egy húzással megtudsz fordulni, az a legjobb. Így kevesebb esélyed van rá, hogy túl rántsd, ha valakit becélzol ,- a szemednek is több ideje van, hogy korrigáljon.

- Koncentrálj, gondolkodj, cserkéssz, ne csak úgy menj.

- Figyelj a hangokra, és a sajátodra is! Ne futkározz, mert meghallanak.

- A játékstílusod legyen változatos, és ne kiszámítható, egyszerű.

- Fülhallgatóval játssz, úgy jobban megtudod különböztetni a bal és jobbról érkező hangokat.

- Ha lősz ne ess túlzásokba, inkább pötyögtess, és azt is fejre. Legtöbbször bőven elég ez is, idővel kitapasztalod, hogyan kell jól lőni.

- Ne rohangálj lövés közben, ezzel saját magadat akadályozod meg, és az ellenfélnek ha jól lő, nem okozol túl sok gondot vele.

- Ne csak egy pályán játssz, mindegyiket ismerd.

- Felejtsd el a dupla ugrásos, ejtőernyős, zenés, és mindenféle pluginokkal teli pakolt fun szervereket. Ez nem játszótér.

- Szedd le a cpl mouse fix nevű programot, és telepítsd. Idő míg megszokod, de utána sokkal jobb lesz.

- Játssz sokat

- Ne add fel, mások se adták fel.

- Ne nézz felesleges helyekre a célkereszteddel, a célkereszt legyen a szemed, és ne egymás után dolgozz a szemeddel és a célkereszttel.

- Mindig középen tartsd a célkereszted, így nem kell se fel se le rántanod, ha valaki jön. Továbbá többet látsz.

- Steamesekkel játssz, ne törtösökkel, azok jó része csaló, és közel sem játszik olyan jól, mint a komolyabb Steamesek.

- Figyeld meg hogy a jó játékosok mit és miért csinálnak, TANULJ tőlük.

- Írd be a konzolodba, bár a cfg-dbe is beírhatod (mindent új sorba) :

cl_showfps "1"

fps_modem "125"

fps_max "125"

cl_bob "0"

developer "1"


A konzolba is beírhatod ezeket, de akkor idézőjelek nélkül. Végérvényben mondva ez egy elég régi játék, és nem valószínű hogy valaha is mérkőzéseken fogsz szerepelni. Azért, mert a magyar válogatott egy low társaság, és azért is, mert már kihaló félben lévő játék. Meg hát nagyon nagyon régi játékosok is léteznek, akik hatalmas fölényben vannak már, mint te, és sosem fogod őket utolérni. Mellesleg azt hozzá tenném, hogy a cs-s játékosok lowok, és közük sincs a profi fps játékosokhoz. Én funból játszom, és olyan játékosokat lövök halomra, akik 8-10 éve játszanak. Én Half-Life-ban Magyarország top1es címét nyertem el, és világ szinten az 50. helyen állok. Az egy sokkal keményebb, és kifinomultabb játék, mint a cs:) Nem kellett összvissz 2 hét, és az ott megnyert tudásomat át vittem cs-be is, ami egy jóval lassabb, egyszerűbb játék :)

2014. febr. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Abban nem értek egyet, hogy kihalóban van, de nyilván az újabb epizódokkal már többen játszanak.


Amúgy igen, mikor Half-Life multiztam először, majd becsináltam, annyira pörgött az egész. :D Nagyon gyorsan kellett reagálni mindenre.

2014. febr. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a cal of duty 4 is pörgősebb ennyiből ! nem lehet össze hasonlítani más játékokkal mivel itt a célzásra van az egész játék ki hegyezve ! a legpröbb fps játékosok meg akik a q3-ban is profik voltak !
2015. febr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

sziasztok szerintem is 3 masnak teljesen igaza van bár ezt a mouse fix et nem ismerem.

a cs 1.6 ,CZ(bár ezzel kevesen vagy szinte senki nem játszik) ,source ,go mint ugye egy kapta fa nem is nagyon az fps talán a lényeg hanem a taktika.

pl ugy meg nyerni 1 kört hogy senki nem hal meg.

persze nagyon fontos a gyors és pontos lövés.

cs go ban már végre beépitették a deatmach et amivel már egésszen jol lehet gyakorolni a lövést mert röktön ujra éledsz igy van lehetöség további hentelésre és ez ugyan ugy igaz a fegyver versenyekre is ami talán még pörgösebb a kissebb pályák miatt.

érdemes lehet esetleg unreal tournamet vagy quake el jáccani ami sokkal pörgösebb föleg azért mert a karakterek sokkal gyorsabban mozognak és a fegyverek lézeres pontossággal lönek.

ha ijennekkel probálsz kicsit profin jáccani ami persze lehetetlen mert akik ezekben prok azok szerintem nem is emberek :D hihetetlen jokat lehet találni.

ezek itán cs ben azt fogod tapasztalni hogy jé de lassu vagyok.jé de lassuak. jé ez egy nagyon lassu játék.

ez csak azlért lessz mert te leszel a gyors.

ami még nagyon fontos az a jo beállitás kényelmes egér érzékenység.

egérpadid eggyik végéböl a másikba kell ugy huznod hogy pont egy teljes kört tegyél meg ez az alap ez asszem 2.40 nél találod meg 800dpi nél.

és itt finomithatod hogy mejik egér sensim a jo neked.

mozgás közben probáld 1 ponton tartani a célkeresztet és ha jol megy akkor az a jo

akár 1 orán át is vizsgálhatod mejik a neked valo.

nagyon fontosak a hardverek.

számitogép a sok fps érdekében.

nagy egérpad hogy legyen hejed és ne üssed bele a kezedet valamibe mikor egy nagyot kell fordulnod.

bármijen billentyü meg teszi de elvileg a mehanikusak a legjobbak.

jo füles a térhangzás miatt de ezt már olvastad

és a legfontosabb az egér.

van már tapasztalatom és most továbbis adom.

vettem anno egy razer cooperhead et 18k ért

atlán 7 évig müködött(a végén dubla tripla kattintást érzékelt) és a cs miatt vettem meg.

ezzel eddig nincs is gond.

a cs-t viszont abba hagytam mert egyszerüen képtelen voltam a megfelelö beálitást megtalálni a tul sok lehetöség miatt, nem volt az igazi.

sirva abba is hagytam hogy vesztes vagyok és kész:D

aztán 800 ft ért auchanba vettem egy a4 tech egere ami nem volt gamer de nagyon ugy nézett ki és hangos volt ha kattintotam ami mondjuk kicsit zavaro.

amugy meg nagyon könnyü volt kézre is ált jo volt vele jáccani.

annyira jo votl hogy akkor jáccottam talán életemben a legjobban.

késöbb oda adtam haveromnak mert hogy nekem már másik van neki meg nem volt.

érdekes modon ö is aszt álitotta hogy amikor az volt nála ö is akkor volt a legjobb.

ezt az egeret késöbb látta is de kb 5000 ft ért azota már nem lehet kapni sajna még használtan sem.

kár érte.

viszont most egy trust gt 25 egerem van ami még gamer is.

viszont pro játékra alkalmatlan.

néha komojabb egereknél irják hogy hány G-t visel el az egér és ez a gamerektöl elis várnám hogy sokat de ez nem igazán birja.

ha egy nagyobbat rántok az egeren a fordulás nem történik meg csak részben.

érdemes lézerest venni nem optikait mert pontosabb és jobban birja a G hatást.

2016. máj. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!