Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet valaki...

Magyarországon lehet valaki profi darts játékos és kb. mennyit keresnek a magyarok?

Figyelt kérdés
most megy a vb és óriási összegeket kapnak a játékosok,én még nem tudok dartsozni17vagyok de ha vennék egy táblát és naponta órákat játszanék akkor meglehet ebből gazdagodni egy magyarnak is??pl a legjobb magyar dartsosok mennyiket szakítanak?azt tudom egyébként h sajátk költségből sokat kell belerakni először
2012. dec. 29. 23:59
 1/4 anonim ***** válasza:

MO-n senki nincs aki megél ebből véleményem szerint.

Veszel 1 táblát és sokat sokat gyakorolsz, majd klubokba jársz stb. aztán ott már van lehetőséged versenyeken indulni és ha nagyon jó vagy, úgy is elegyengetik az utad nemzetközi versenyekig.

2012. dec. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 lee12 ***** válasza:

17 évesen nem késő elkezdeni mondta a dartsot kommentáló csávó de azt is elmondta hogy magyarországon nem is él meg ebből senki

ki lehet menni versenyekre amiken nagyot lehet kaszálni de az utazás szállás nevezés kb 200 ezer úgyhogy jó drága

de ha egész nap edzel és király vagy benne akkor érdemes elmenni mert 200 ezerért milliókat is nyerhetsz

2012. dec. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

figyelj dartsból nem lehet megélni.....

mindenkit ismerek akik belhozták ezt a sportot magyarországra és az első komoly eredményeket elérték és nem mondhatom, h meggazdagodtak belőle :D

2012. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Lacika78 válasza:
azért erről megkérdezném Bezzeg Nándit. Ha szorgalmasan gyakorolsz és megütsz egy magas szintet akkor is csak akkor lesz esélyed ha találsz legalább egy szponzort. Sajna. :(
2013. febr. 13. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!