Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehetek profi counter...

Hogy lehetek profi counter strike 1.6 játékos?

Figyelt kérdés

rendes valaszt pls.

mennyit foglalkozzak a jatekkal, mire kell odafigyelnem stb. amiket tudtok irjatok mar le kerlek. szeretnek profi cs 1.6 jatekos lenni.


2014. febr. 13. 22:53
 1/7 anonim válasza:
67%

- Ügyelj arra hogy a játék stabilan, és gyorsan fusson

- Ügyelj a megfelelő felszerelésre! Magas herz és válaszidejű monitor, razer egérpad, egy jó minőségű egér, számodra kényelmes billentyű!

- Hideg vérrel játssz, ne idegből.

- Ne mindig azok ellen játssz, akiket megtudsz verni. Azoktól sokkal többet tanulsz, akik jobbak nálad.

- Légy egy klánnak a tagja, járj mix 10ekre, warokra.

- Nézz videókat profi mérkőzésekről, figyeld meg hogy ők hogy és milyen stílusban játszanak.

- Az egered a lehető leglassabb legyen, ha egy húzással megtudsz fordulni, az a legjobb. Így kevesebb esélyed van rá, hogy túl rántsd, ha valakit becélzol ,- a szemednek is több ideje van, hogy korrigáljon.

- Koncentrálj, gondolkodj, cserkéssz, ne csak úgy menj.

- Figyelj a hangokra, és a sajátodra is! Ne futkározz, mert meghallanak.

- A játékstílusod legyen változatos, és ne kiszámítható, egyszerű.

- Fülhallgatóval játssz, úgy jobban megtudod különböztetni a bal és jobbról érkező hangokat.

- Ha lősz ne ess túlzásokba, inkább pötyögtess, és azt is fejre. Legtöbbször bőven elég ez is, idővel kitapasztalod, hogyan kell jól lőni.

- Ne rohangálj lövés közben, ezzel saját magadat akadályozod meg, és az ellenfélnek ha jól lő, nem okozol túl sok gondot vele.

- Ne csak egy pályán játssz, mindegyiket ismerd.

- Felejtsd el a dupla ugrásos, ejtőernyős, zenés, és mindenféle pluginokkal teli pakolt fun szervereket. Ez nem játszótér.

- Szedd le a cpl mouse fix nevű programot, és telepítsd. Idő míg megszokod, de utána sokkal jobb lesz.

- Játssz sokat

- Ne add fel, mások se adták fel.

- Ne nézz felesleges helyekre a célkereszteddel, a célkereszt legyen a szemed, és ne egymás után dolgozz a szemeddel és a célkereszttel.

- Mindig középen tartsd a célkereszted, így nem kell se fel se le rántanod, ha valaki jön. Továbbá többet látsz.

- Steamesekkel játssz, ne törtösökkel, azok jó része csaló, és közel sem játszik olyan jól, mint a komolyabb Steamesek.

- Figyeld meg hogy a jó játékosok mit és miért csinálnak, TANULJ tőlük.

- Írd be a konzolodba, bár a cfg-dbe is beírhatod (mindent új sorba) :

cl_showfps "1"

fps_modem "125"

fps_max "125"

cl_bob "0"

developer "1"


A konzolba is beírhatod ezeket, de akkor idézőjelek nélkül. Végérvényben mondva ez egy elég régi játék, és nem valószínű hogy valaha is mérkőzéseken fogsz szerepelni. Azért, mert a magyar válogatott egy low társaság, és azért is, mert már kihaló félben lévő játék. Meg hát nagyon nagyon régi játékosok is léteznek, akik hatalmas fölényben vannak már, mint te, és sosem fogod őket utolérni. Mellesleg azt hozzá tenném, hogy a cs-s játékosok lowok, és közük sincs a profi fps játékosokhoz. Én funból játszom, és olyan játékosokat lövök halomra, akik 8-10 éve játszanak. Én Half-Life-ban Magyarország top1es címét nyertem el, és világ szinten az 50. helyen állok. Az egy sokkal keményebb, és kifinomultabb játék, mint a cs:) Nem kellett összvissz 2 hét, és az ott megnyert tudásomat át vittem cs-be is, ami egy jóval lassabb, egyszerűbb játék :)

2014. febr. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Röviden talán ennyi, de ez sokkal összetettebb ennél. Nekem sok sok évem kemény munkájába telt, mire elértem egy nagyon jó szintet, mert tehetségtelen vagyok, de van, aki 1-2 év alatt is eléri azt, amit én 14-15 év alatt most már elértem :) Szép estét.
2014. febr. 13. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
gyakorlás,gyakorlás,gyakorlás és még több gyakorlás én csak idővel tudtam érvényesülni benne.
2014. febr. 14. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
egyébként az első viszonylag részletesen le írta.
2014. febr. 14. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

meg persze egyáltalán nem ajánlom senkinek és nem is reklámozni szeretném!!!!!

De nekem személy szerint észrevettem ,h Yó után elég komoly eredményeket szoktam elérni valahogy maximálisan nyugodt maradok végig és nem lankad a figyelmem hosszú ideig spanglesz után

2014. febr. 14. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 blacklist válasza:
Először is játssz botok ellen úgy hogy könnyűre vannak állítva és próbáld meg őket mindig fejen lőni.Ha már elég jól megy akkor állítsd át nehézre a botokat.Ha itt is jól megy akkor már multizhatsz.A lényeg hogy sokat foglalkozz vele és figyelj oda.Szerintem nem egy nehéz játék olyan nagyon sokat nem kell vele foglalkozni hogy profi legyél legalább is nekem nem kellet.
2015. máj. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jacso PaPa válasza:

Én 1000Ft-s billentyűvel + egérrel is profi vagyok :)

Gyakorlás kell, és amihez hozzű szokik az ember azzal nem lövik le :)

2015. júl. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!