Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen Msc-t lenne érdemes...

Milyen Msc-t lenne érdemes tanulnom? Mivel tudnék elhelyezkedni? Melyiket ajánlanátok? Mit ajánlanátok esetleg? Mik a tapasztalataitok bármelyikkel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Van egy környezetgazdálkodási agrármérnök bsc-m. Sajnos nem sokan tudtak elhelyezkedni vele, pedig az egyetemen nagyon ígérgettek. Én természetvédelmi mérnök, agrármérnök, állattenyésztő mérnök, környezetmérnök, takarmányozási és takarmánybiztonsági mérnök, vagy a környezetgazdálkodási agrármérnök szakokat néztem. Csak levelezőben gondolkodom. Nő vagyok, 2 éve végeztem. szerintetek melyik lenne a jó? melyik egyáltalán nem? Mi a tapasztalatotok akármelyikkel is?
2014. márc. 2. 22:39
 1/2 anonim ***** válasza:
38%

Agrármérnök, állattenyésztő mérnök, takarmányozási és takarmánybiztonsági mérnök.


Általában amiről nem tudod kapásból rávágni, hogy mit is csinál az olyan végzettségű szakember, az a képzés olyan hogyismondjam... Nem lehet hasznát venni a gyakorlatban.

2014. márc. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Agrármérnök diplomával el lehez helyezkedni, ha valaki tényleg ért hozzá.

Vannak ismerőseim, akik igen jól keresnek abban a szakmában (nem gazdálkodók, hanem alkalmazottak).

2014. ápr. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!