Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogy lehet megszerezni League...

Hogy lehet megszerezni League of Legendsben Unchained Allistart?

Figyelt kérdés
Elméletileg subscribolni kell a youtube csatornájukat. Nos ez megtörtént, de a skint nem kaptam meg. Kell hozzá először maga Allistar? Vagy esetleg rosz csatornát subscriboltam? Vagy küldenek valami e-mailt? Pls segítsetek :D

2014. márc. 16. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, karit is meg a skint is megkapod. Elvileg ha jól csináltad kapsz egy kódot, amit beírsz azonnal megkapod.
2014. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nekem még mindig nem akarja megadni. Ezt írja ki:

There was an error accessing your youtube account. You may try the workaround suggested below.

Subscribe to League on YouTube

Please Access our Channel on YouTube and subscribe yourself. Then let us know you did by checking the box below and clicking the redeem button.


És hiába próbálom újra és újra, mindig itt lyukadok ki.

2014. márc. 18. 16:08
 3/4 anonim válasza:
Most hogy nézem, nekem sem jó. Ezt kell csinálni, nem küldenek semmit. Ezt onnan tudom, hogy régebbi accomon rendesen megkaptam...
2014. márc. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Bocsi, előző vagyok. Firefoxon próbáltam először, ott nem ment. Chromeon viszont megy, szóval próbáld másik böngészőn.
2014. márc. 18. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!