Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban egy világ (terüle...

Minecraftban egy világ (területe) végtelen?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem akkor mekkora? Mert a mobil alkalmazásban biztos, hogy véges egy világ. De gépen még sose láttam a végét.

2014. márc. 23. 19:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Tudtommal véges, csak kib***ottul nagy.

A végén beesel a semmibe, és kész.

2014. márc. 23. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Az összes minecraft világa véges, pontosabban a map gömb alakú, tehát a végén kilyukadsz ugyanoda ahonnan indultál. Ez számítógépen a Föld nagyságának hatszorosa, Xboxon meg PS3-on már kisebb, telefonon meg iszonyat apró.
2014. márc. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Jah és egyes helyeken iszonyat furán alakítja a mapot már, a gyémánt a felszínen van, a fák 50 méter mélyen nőnek, rohadt nagy hasadékok vannak, stb.
2014. márc. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem kömb alakú hanem négyzet, 9.3 milliószor nagyobb a területe a földénél, és pontosan 68,719,476,736 block hosszú minden irányban.
2014. márc. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Végtelen, mert bármeddig generál chunkokat.
2014. márc. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én az előző kommentelő vagyok, bocs tényleg nem végtelen.
2014. márc. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nah akkor most repülök egyet:D
2014. márc. 25. 17:07
 8/14 anonim válasza:

Én nem választ adok, mert már meg lett válaszolva, csak egy érdekességet mutatok: [link]

Itt meg lehet nézni a világ legkisebb és legnagyobb dolgait. A minecraft világot pedig a Neptunusz mellett lehet megtalálni, tehát csak alátámasztani tudom, hogy milyen nagy. És ennek a segítségével kiegészíteném: a területe pedig 130 kvadrillió block:D

2014. márc. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A világ nem végtelen, az meg egy másik, hogy creában el tudsz repülni messzire, de survivalban 1 idő után megakadsz a levegőben és nem tudsz mozogni.

Creában meg építeni nem tudsz azon a területen már.

2014. márc. 29. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nem tudom ti hogy vagytok vele de én régen (NAGYON régen) elrepültem a szerómon (direkt nem írok ip-t) erre le tudok tenni block-okat de átrepülök azokon a homok nem esik le se a sóder a redstone 4x akkora mint alapból ha leteszek (egyet) akkor az mint a régi Minecraft-ba 4 felé ágazik úgy hogy nem teszek mellé egyet sem a kapcsolót nem lehet letenni bezzeg az általad letett block-okra le lehet szállni a piston hogy kinyomódik akkor eltünik (úgy nyomódik ki hogy redstone fáklyát le lehet tenni) a fáklya nem világít felhők ha átérnek arra e területra ami a világ vége eltünnek a víz nem folyik se a láva a föld block nem füvesedig a napot meg a holdat egyszerre látod (mert átlátsz a talajon néhol) a biome-nál azt írja Error a ha egyhelyben vagy a kordináta akkor is változik ha iránytűt fogsz a kezedbe az pont a másik irányba mutat mint ahova kéne a mobok mindenen átesnek még az általunk letett block-okon is a ram az egekbe megy (nálam ezt csinálta) ha lefele nézed magad f5-be akkor nem látod a fejed (a vállad meg ezeket igen) és az utolsó csak alap block-ok vannak (föld kő bedrock stb. ) szóval nekem ez volt a tapasztalatom de nekem SZERÓN lehet egy sima map-on más de nekem ez volt xD
2015. márc. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!