Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem tudok repülni a...

Miért nem tudok repülni a WoW-ban griffel a Horda területein?

Figyelt kérdés
Elmentem egy, a Horda uralta területre, és megpróbáltam repülni, de nem tudtam. Mivel csak "Expert riding"-om van arra gondoltam, hogy kell vagy "Artisan riding" vagy "Master riding". Melyik kell ahhoz, hogy tudjak repülni Horda területeken? Ha meg nem ez a probléma, akkor mi?

2014. ápr. 12. 15:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hol van az a terület... Northrenden pl. nem lehet repülni nem tudom hanyas szintig.
2014. ápr. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi van?

Milyen törtszerón játszol, hogy ilyen bug van ott? :D


Nem számít a riding vagy a mount, ha megvan az expert akkor bármelyik repülős mountal repülhetsz bármerre.

Kiv ahol az alacsonyabb szinted miatt nem tudsz repülni.


Melyik zónáról van amúgy szó? Mert eversong woodsban pl senki nem tud repülni, akárcsak a draenei kezdőn.

2014. ápr. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ghostlandről van szó, ott sem tudok repülni
2014. ápr. 13. 07:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Azzal is ugyanaz a helyzet szerintem, mint Eversong Woods-sal.
2014. ápr. 13. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor hol tudok repülni? Bocs kezdő vagyok :D
2014. ápr. 13. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom mondjuk melyik kiegről van szó, Cata előtt csak Outlandon és Northrenden lehetett repülni, Cata után mindenhol, persze mint azt látod kivétel erősíti a szabályt.
2014. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Cata-t használok
2014. ápr. 13. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!