Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Ne vegyem meg a Call of Duty...

Ne vegyem meg a Call of Duty Ghosts-ot?

Figyelt kérdés
Nemrég én úgy voltam vele hogy mindenképp megveszem de azért megerősítésképpen rákérdeztem itt is és elég eltérő válaszok érkeztek. Sok olyan is pl. hogy Bármelyik CoD-ot csak azt ne !!! Akkor most mi is a baj vele?

2014. máj. 19. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:

A közvélemény nem mindig tükrözi a reaálitást:


1. A médiagépezet ereje: Mivel hivatalosan levan húzva a játék, az ember arra dől, hogy a játék rossz.

2. RENGETEGEN csak a patch nélküli warez verziót szedik le, ami lehet optimalizálatlan, és bugos is, és így adnak értékelést.

3. Sokan nem azért játszanak mert játszani akarnak valamivel, hanem azért mert a játék új.


Nézz gameplay-t, és ha tetszik, vedd meg bátran! :) Én nemrég rendeltem meg a Medal of Honor Warfighter-t.

2014. máj. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ
2014. máj. 19. 16:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont ugyan olyan, mint a többi CoD. Ha utálod a CoD multit, akkor ezt is utálni fogod, ha meg játszottál előző részekkel és tetszett, akkor ugyan úgy fog tetszeni ez is. A multi az MW2 óta semmit sem változott. Vannak különböző perkek, vannak különböző fegyverek, meg kb. 10 map, és lehet játszani.
2014. máj. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem megéri... max ha megunod eladod...

Nekem főleg az "űr harcok" jöttek be igazán... változatosabb mint az eddigiek...

Bár a lényege ugyan az... aki rossz lődd le...

2014. máj. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem meg a legrosszabb cod és az olajfúró tornyos ilyen szenzoros feladat v mi az agyamra ment. Mikor van az h tartani kell h a nyomás ne essen le de ne is menjen fel.


Ezen kívül a grafika ocsmány a kutya tök felesleges és a játékmenet semmit nem változott. Mondjuk volt Steam-en egy akció kb 2 hete ahol ingyenesen leszdhetted volna.


De am tényleg max 1X kivihető kategória szerintem pl az MW3 sokkal jobb lett. Az én már 6X végig vittem.

2014. máj. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!