Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem nagyon rossz...

Csak szerintem nagyon rossz így a league of legends?

Figyelt kérdés
Felidegesít,hogy beírom ötször,hogy botra megyek egy bot karakterrel.A másik 4 csávó semmit se ír.(Azért ötször mert volt rá példa,hogy egyszer írtam és valaki azt írta nekem,hogy ő írta előbb pedig nem)Aztán elkezdődik a játék,megyek botra és 2 csávó is ugyanúgy idejön.Topon pl senki se volt meg miden se mert 2 jungler volt de ez mind1.Erre elkezdtek nekem írogatni,hogy menjek midre vagy topra,amikor én írtam ki csak,hogy hova szeretnék menni,plusz én voltam ott először.Ilyenkor meg írják,hogy report,fuck meg mit tudom én még miket.Ez irtó zavaró.Ilyenkor persze kilépni se lehet mert akkor bannolnak.Én meg írtam is,hogy bot és még oda is mentem először,nem fogok egy bot karakterrel elmenni midre vagy topra.Mondhatjuk büszkeségnek,de nem értem,hogy miért vannak ilyen önfejű emberek???Plusz játszok Varussal,kb 10/0/20 állok,mert mindig elkezdtem valakit ölni és a végén direkt belopták,az utolsó ütést direkt ő csinálta,tudom mivel láttam ,hogy támadhatott volna,de várta amikor már csak egy ütés kell.Aztán ő elkezdett ölni egyedül egy ellenfelet,odamentem és megöltem.Erre Varus report,fuck noob,pussy,meg mit tudjam én miket írt még.Ez felháborító!!Egyszerűen nem élvezetes,hogy nincs olyan játék amikor ne kéne valakivel veszekednem mert mindig van valakinek valami baja.Ezt miért nem tudták kiküszöbölni?Imádom a játékot,mert az alap ötlet jó,csak lenen ezzel így elrontva...

2014. máj. 20. 23:46
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Mikor ezt a szöveget olvastam, tisztára a régi szép bronzos idők jutottak eszembe :D Bronzba még volt KS kiabálás is rankeden...

Amúgy gondolom normalról van szó, tökmindegy kivel hova mész... Mehetsz varussal jungle-be totál le van szarva...

2014. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
Ha ennyire kezdő vagy még a játék szerint, értem ezalatt kevesett játszottál, akkor ilyenek lesznek, de egy tipp, de írd 2nél többször, hogy hova mész, az olyan mint bikának a vörös szín. Játsz a haverjaiddal, anélkül nem élvezetes a moba.
2014. máj. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
Másik, hogy most azonnal hagyd abba a játékot, ha arra mész, hogy sok killed legyen. Ez nem egy tetves fps, ahol attól leszel jó, ha sok killed van, ez egy csapatjáték, ahol attól LESZTEK erősek, ha sok goldotok van. Az a biztos vesztés, ha csak a killekre megy az ember, nem az objektivákra, aztán mindenki másnak semmilye sincs. EL KELL OSZTANI a goldot, 10 kill 20 assist legyen elég.
2014. máj. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:

#3-as.

Nem érteted a lényeget amit azzal ki akartam fejezni.

Nem az a bajom,hogy keveset öltem,hogy a csapattárs belop előlem vagy 10 ellenfelet,de amikor én egyszer ezt megcsinálom és méghozzá nem is direkt,ugyanis én már akkor is támadtam az ellenfelet amikor még a fél élete megvolt,akkor ne írogassa már nekem azt,hogy report meg noob,amikor nem is vagyok kezdő,ugyanis Goldba vagyok,csak úgy halkan megsúgom.Csak ez zavar,hogy mindig van egy ilyen barom.

2014. máj. 21. 00:35
 5/31 A kérdező kommentje:

Haverok meg vannak akikkel játszok,csak sokszor van,hogy nem egyidőben érünk rá.Volt már arra példa,hogy szombaton én 13:00 értem rá 15:00-ig.Haverom meg 15:30-kor tudott feljönni egy másik haverom meg 18:00.

Ugye ott a suli,a sok tanulás,nekem meg az egyik haveromnak barátnője is van,nem tudjuk összeegyeztetni.

2014. máj. 21. 00:41
 6/31 anonim ***** válasza:

Megnyomod szépen a tabot, és mindenki mellett fogsz az ablakban látni egy kis szövegbubit. Na arra ráklikkelsz és el vannak némítva az ilyen noobozós hülyegyerekek.


Régen én is felbsaztam az agyam az ilyeneken és elküldtem őket az anyjukba, de rájöttem, hogy felesleges.


Az pedig már rég rossz, ha két dzsungeles van... Én ott léptem volna ki a kliensből.


Egyébként jó játék ez, ha jó bandával kerülsz össze. :)

2014. máj. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
Csak premade csapat,vagy nyugodj bele az ingyenes jatekok legnagyobb negativumaba: Minden agyhalott nyugodtan regisztralhat es elronthatha a napod
2014. máj. 21. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
Ugyanez van Hon-ban is es a Dota 2 is ilyen iranyba megy...2 megoldas van: 1. jatszol ugy hogy nem figyelsz masokra, ami vegulis kicsit ertelmetlen mivel ez egy csapatjatek lenne; 2. nem jatszol:)
2014. máj. 21. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
Kérdező te nem lehetsz goldos.Maximum bronze V, de inkább unranked.
2014. máj. 21. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 A kérdező kommentje:
De goldos vagyok,csak haverokkal amikor ráérnek szoktam normalt játszani és ott tele van ilyenekkel.
2014. máj. 21. 11:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!