Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Csak szerintem nagyon rossz...

Csak szerintem nagyon rossz így a league of legends?

Figyelt kérdés
Felidegesít,hogy beírom ötször,hogy botra megyek egy bot karakterrel.A másik 4 csávó semmit se ír.(Azért ötször mert volt rá példa,hogy egyszer írtam és valaki azt írta nekem,hogy ő írta előbb pedig nem)Aztán elkezdődik a játék,megyek botra és 2 csávó is ugyanúgy idejön.Topon pl senki se volt meg miden se mert 2 jungler volt de ez mind1.Erre elkezdtek nekem írogatni,hogy menjek midre vagy topra,amikor én írtam ki csak,hogy hova szeretnék menni,plusz én voltam ott először.Ilyenkor meg írják,hogy report,fuck meg mit tudom én még miket.Ez irtó zavaró.Ilyenkor persze kilépni se lehet mert akkor bannolnak.Én meg írtam is,hogy bot és még oda is mentem először,nem fogok egy bot karakterrel elmenni midre vagy topra.Mondhatjuk büszkeségnek,de nem értem,hogy miért vannak ilyen önfejű emberek???Plusz játszok Varussal,kb 10/0/20 állok,mert mindig elkezdtem valakit ölni és a végén direkt belopták,az utolsó ütést direkt ő csinálta,tudom mivel láttam ,hogy támadhatott volna,de várta amikor már csak egy ütés kell.Aztán ő elkezdett ölni egyedül egy ellenfelet,odamentem és megöltem.Erre Varus report,fuck noob,pussy,meg mit tudjam én miket írt még.Ez felháborító!!Egyszerűen nem élvezetes,hogy nincs olyan játék amikor ne kéne valakivel veszekednem mert mindig van valakinek valami baja.Ezt miért nem tudták kiküszöbölni?Imádom a játékot,mert az alap ötlet jó,csak lenen ezzel így elrontva...

2014. máj. 20. 23:46
1 2 3 4
 31/31 anonim válasza:
Nem
2015. nov. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!