Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mikor esek vissza League of...

Mikor esek vissza League of Legendsben?

Figyelt kérdés
Nemrég lettem ezüst 3-mas,és a barátaim azt mondták,hpgy leesek ezüst 4-be,ha a ligámban az elvesztem az első három meccsemet...hát elvesztettem. Mégsem estem lejjebb,sőt már nincs a nevem mellett egy -2...most akkor átvertek? a ligákban nem is eshetek vissza? Kerestem a ligarendszerben ezt a kérdést,de nem találtam rá választ,de lehet csak elsiklottam felette...akkor hogyan is van most ez? a ligákban csak felfelé lehet menni,lefelé nem is?

2014. máj. 30. 18:21
 1/5 anonim ***** válasza:
De lehet esni, S4-től már akár Tiert is (tehát pl. Silver 5-ről vissza lehet esni bronzeba), viszont MMR-től függően változó, hogy mikor kerülsz lejjebb. Van, hogy 1 meccs, van, hogy 5-6.
2014. máj. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
MM-től függ, nekem volt olyan hogy 5 meccs után estem vissza. De ha eléred a 0 pontot akkor 1 v. 2 meccs után leesel rögtön.
2014. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De alapból 0 lp-m van,mivel most kerültem az első ligámba (unrankedből silver 3-ba) és az utóbbi meccsek csak vereségek,mégsem történik semmi..remélem így is marad. :D
2014. máj. 30. 19:59
 4/5 anonim ***** válasza:
MMR függő. Szerintem 1-2 meccs és te is leesel, ha nem nyersz.
2014. máj. 31. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

amikor bekerülsz 1 ligába, akkor van 1 pontod, amit nem ír ki.

Pl ha 10 meccsből nyersz 6-ot, lehet hogy berak ezüst 3-ba 80 lp-vel, de mivel frissen lépsz be, nem mutatja azt a 80at. Helyette 0 van de abból a 80ból vonogatja le a 20-25 lp veszteséget.


Viszont ha nyersz egyet, akkor utána lemész 0-ra, a követekző vesztésnél lejebb dob.

2014. jún. 11. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!