Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » PS3 kontroller PC-n miért nem...

PS3 kontroller PC-n miért nem működik?

Figyelt kérdés

Szia! Win 8.1-em van és szeretnék megoldást találni arra, hogy egy PS3 kontrollert( cyborg v.1, USB-s) a géphez tudjak kötni, és normálisan játszani vele. Nos, a probléma ott kezdődik, hogy írták: win 8.1 nem támogatja a ps3 kontrollereket, viszont a sima win8 és a win7 oprendszereknél semmi gond nincsen... VAN egy állítólagos MEGOLDÁS, hogy: Csatlakoztasd a knontrollert--->Eszközkezelő--->HID---> HID kompatibilis játékvezérlő letiltása... Nálam a nem ír olyat, hogy HID kompatibilis játékvezérlő.

Kérlek, ha tudsz segíteni, tedd meg!

Előre is kösz a válaszokat!



#PS3 Controller #kontroller hiba pc #ps3 kontroller pc-n
2014. júl. 13. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is ps3 kontrollert használok de én letöltöttem egy programot ami átalakítja xbox360 kontrollerre és úgy tolom. A neve DS3 tool.
2014. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is letöltöttem korábban, viszont nálam már akkor gond van, amikor rácsatlakoztatom a kontrollert a gépre, akkor a tool egyáltalán nem érzékeli 8.1-en.
2014. júl. 14. 08:50
 3/5 anonim ***** válasza:
2014. júl. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezzel csak annyi a probléma, hogy sima win8, nem pedig 8.1
2014. júl. 14. 17:29
 5/5 anonim válasza:

Nekem meg vezetéknélküli ps3 joy van s eddig tökéletesen müködött május óta :) Egy hete már baszakszik nem tudom mi lehet vele...

Bedugom az usb-be az érzékelőt elkezd villogni.. Bekapcsolom a joy utánna pedig világit folyamatosan hogy észlelte az eszközt.. pár percig jó utánna elkezd villogni 2-3-4 et s nem reagál a joy. utánna megiint jó egy pilanatig s megint villog az érzékelője amit az usb-be dugtam... a joy felvan töltve pedig...

Mi lehet a baja???

2015. szept. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!