Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem gyártják már a Lego...

Miért nem gyártják már a Lego Bionicle-t? Valahol azt olvastam, hogy azért, mert törékenyek voltak az alkatrészek.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 13:26
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy tudom, hogy a LEGO tervezők ráuntak és valami újat akartak. Meg a háttértörténete is olyan bonyolult volt, hogy a gyerekek nem tudták követni és kevesebbet vásároltak belőle. Ezért egy időre abbahagyták és bevezették a helyére a Hero Factory-t, aminek a figurái erősebb darabokból állnak, máshogy kell őket felépíteni, és a történet is egyszerűbb.


De 2015-ben visszahozzák a Bionicle-t. Igazából a LEGO nem akarta véglegesen abbahagyni, hanem csak kísérleteztek, hogy egy lazább történetű terméklánc mennyire lenne sikeres.

2014. aug. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
Nem is tudtam, hogy '15-ben visszahozzák. Írnál erről részletesebben? (ha tudsz olyan oldalt írni ahol részletesen tárgyalják az is jó)
2014. aug. 17. 01:47
 3/35 anonim ***** válasza:

Még nem jelentették be hivatalosan, ezért nincs róla sok tudnivaló. Egyelőre csak homályos katalógusképek vannak, amiknek a hitelességét megerősítette egy orosz Legós oldal is, ami közzétette a figurák neveit:


[link]


[link]


Itt persze van némi elírás, mivel a nevek oroszról lettek lefordítva. Valószínűleg hamarosan több kép is kiszivárog, de még azt nem tudjuk, hogy a Lego mikor fogja hivatalosan is bejelenteni a visszatérést.

2014. aug. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:

Köszönöm a fáradozásodat! :-))))

Ha tudsz bármilyen, Bionecleről (érdekességről) szóló jó oldalt küldeni, akkor azt szívesen venném!

2014. aug. 17. 22:00
 5/35 anonim ***** válasza:

Ha tudsz angolul, akkor ott a Eurobricks Lego rajongói oldal Action Figures alfóruma, oda mindig felkerülnek a legújabb hírek.


A leghíresebb és legnagyobb Bionicle rajongói oldal persze a BZPower, de ott trágya a közösség és az ilyen kiszivárgott anyagokról tilos beszélni, ezért a tagok jócskán le vannak maradva a hírekkel.


Magyarul meg csak a MALUG fórumot ismerem, de ott nincs valami nagy nyüzsgés, pár tag hozzászól néha aztán ennyi.

2014. aug. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:

Igazán köszönöm!

Neked melyik a kedvenc Bionicle figurád (figuráid)?

(Berögzült gyűjtő vagyok :-):-)

2014. aug. 18. 15:13
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nincs mit!


Mellesleg én se tudtam abbahagyni a gyűjtést -- kell, hogy legyen pár hobbink, na. Meg egyszerűbb ezeket gyűjteni, mint pár másik játék- és figurasorozatot, főleg mivel ezek szerény országunkban is kaphatók.


Nehéz kérdés, hogy melyik a kedvencem. Több is van, amit különösen csipázok, pl. Gahdok és Cahdok, Pewku, Tarakava, Roodaka, Brutaka, és Maxilos & Spinax.


Szerintem az Exo-Toa is az egyik kedvencem lenne, ha meglenne. Sajnos már mocskosul drága.

2014. aug. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Igen, tényleg drágák. A napokban vettem egy használt Axonn-t. 8500 forintomba került. Még talán újan sem ennyire drágák! Na de mindegy, azért, hogy meglegyen mindent megteszek. Az én egyik legnagyobb kedvencem Gadunka, illetve Keetongu. Szeretném megkérdezni, hogy a gyűjteményed hány robotot számlál?
2014. aug. 19. 01:32
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer megszámoltam, úgy 150-160 körül lehet. Gyakorlatilag tele van velük a szobám. Annak idején elég komolyan küzdöttem, hogy megvegyek amennyit tudok, még akkor is, ha nem tetszett a figura. De a széria vége felé már nem maradt pénz, a későbbi nagyobb modellek nincsenek meg (és ma már piszok drágák) és az utolsó hat figura, a Stars széria sincs meg.


Jó lenne, ha ezeket az újakat már sikerülne összegyűjtenem.

2014. aug. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
Hát a te gyűjteményedhez képest az enyém igen csekély, csupán 56 figurám van, de az internet által egyfolytába gyarapítom. Érdeklődhetnék affelől, hogy te hány éves vagy?
2014. aug. 19. 20:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!