Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem gyártják már a Lego...

Miért nem gyártják már a Lego Bionicle-t? Valahol azt olvastam, hogy azért, mert törékenyek voltak az alkatrészek.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 13:26
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
Felőlem adhatod. Úgyis gondoltam, hogy lefotózom a holmijaimat, pont az ilyen esetekre. :P
2014. aug. 25. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
na ?azóta megjelentek az új bionicle-ök nektek tetszenek? nekem nagyon!
2015. júl. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 A kérdező kommentje:

Hát nekem felemás érzéseim vannak velük kapcsolatban. Küllemre szerintem közepesek (de a következő szériában már nagyon durva kinézetűek is lesznek, szóval erre a későbbiekben nem lehet panasz). A sztori sem lett nagyon ámulatbaejtő. Az áruk egységes minden boltban, és szerintem jócskán túlárazott mind. Ezzel az első szériával kapcsolatban van még egy hiányosság, és az az hogy nagyobb járművek, ellenségek, vagy valamiféle teremtmények sem voltak benne, mint pl. a 2009-es, 8996-os számú Skorpió Xv-1. De szerencsére ez is megoldódik a következő szériákra. És a végére azért írok egy nagy pozitívumot is: a darabok teljes mértékben Hero Factory koppincsok, de ezzel nincs is semmi baj, hiszen egyáltalán nem áll fenn az a veszély, hogy eltörnének, még akkor sem, ha többször szétszedjük és összeépítjük őket.

Én továbbra is gyűjteni fogom őket, mert a fentebb említett hibákon kívül teljesen vállalható lett a Bionicle folytatása.

2015. júl. 22. 13:51
 34/35 anonim ***** válasza:
nekem tetszenek és az áruk tényleg magas.egyébként a nyári szériában lesznek igazi ellenségek.nekem a nyáriból megvan a maskmaker vs. scull glinder .szerintem az egyetlen ami nem lett jó reboot az a lego.com-on lévő sorozatszerűség
2015. júl. 24. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 flen válasza:
100%
Sziasztok ha van Facebookotok ott van egy magyar bionicle rajongók nevű oldam csatlakozatok nyugodtan mert sokmindenre kivàncsi vagyok :)
2018. júl. 24. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!