Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem gyártják már a Lego...

Miért nem gyártják már a Lego Bionicle-t? Valahol azt olvastam, hogy azért, mert törékenyek voltak az alkatrészek.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 13:26
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:

Testileg? 24.


Lelkileg? Leragadtam úgy valahol 13 körül.



Nekem is csak azért van ennyi figurám, mert nálam kimaradt az a bizonyos "sötét kor", ami a legtöbb LEGO gyűjtőre jellemző, vagyis amikor átmenetileg kinőnek a hobbiból, de aztán visszatérnek hozzá.


Persze az én kollekcióm is semmiség a legkomolyabb hard-core gyűjtőkéhez képest, pláne azokéhoz, akik ezeken kívül másféle holmikat (filmek, zenék, videojátékok, szuperhősök, Transformerek, pónik, szörnyek, ultrakidolgozott japán makettek) is gyűjtenek. De nekem nincs is havi több százezrem, amit elcsaphatok ilyesmikre.

2014. aug. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

Ha már így nyíltan rákérdeztem, hogy hány éves vagy, és ennyire őszintén válaszoltál, megosztom én is. 25, tehát kortársak vagyunk.

Mindig is gondolkoztam azon, hogy ciki-e ennyi évesen gyűjteni őket. De mint te is írtad kell, hogy legyen valami hobbink, tehát nem ciki! Neked is ez a véleményed (mármint arról, hogy ciki-e gyűjteni)?

2014. aug. 19. 23:36
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Kábé. Végtére is nem játszom velük vagy ilyenek, az már inkább lenne ciki. Azaz néha pózolgatom őket, hogy ne unatkozzak, esetleg elbíbelődök a funkcióikkal, de nem rendezek köztük harcot vagy hasonlót.
2014. aug. 20. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is ez a véleményem.

Te szoktál interneten rendelni Bioniclét? Csak azért kérdem, mert én szoktam, de nem tudok jó oldalt, ahol lehetne venni. Vaterán és ilyesmiken nem szoktam venni. Jobban kedvelem azokat az oldalakat, ahol csak Lego Bioniclét lehet kapni (persze mellette más Lego fajtákat is). Ha tudsz ilyen jó oldalt/oldalakat, akkor kérlek oszd meg velem.

2014. aug. 20. 21:05
 15/35 anonim ***** válasza:

Egy párat Vaterán szedtem össze, néhányat pedig az eBay-en. Használtam a Bricklink-et is két kisebb készlet megvételére és pár hiányzó vagy törött alkatrész pótlására, és annak magyar megfelelőjéről, a hasznaltlego.hu-ról is szereztem pár pótelemet.


Szerettem volna több mindent is venni a Bricklink-ről, de nem mindig jött össze, vagy mert túl drágák voltak a dolgok, vagy túl sokba került a szállítás, vagy mert az eladó egyszerűen nem válaszolt a kérdésemre.

2014. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 A kérdező kommentje:

Köszi.

Szerinted érdemes lenne megvennem Hewkii-t 3000 ft-ért házhoz szállítással együtt (egy alkatrésze hiányzik, használt)?

2014. aug. 21. 02:57
 17/35 anonim ***** válasza:
Ha könnyen pótolható elemről van szó és a többi része is jó állapotú, akkor talán. De melyik Hewkii-ról van szó, ha jól tudom, volt vagy 2-3 "formája"?
2014. aug. 21. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Egyébként visszatérve az eredeti kérdésre, most olvastam, hogy tényleg azért szüntették be, mert túl összezavaró volt a történet. A LEGO felméréseket tartott, és rendre azt a választ kapták, hogy a gyerekeket nem érdekli a történet, mert túl bonyolult, és ezért nem vették a játékokat sem.


'09-ben próbálták ezt orvosolni, amikor bevezették az új bolygót, de a gyerekek így se vették a játékokat elegen, ezért a LEGO abbahagyta az egészet.


Szerintem ezért valószínű, hogy a '15-ös "folytatás" igazából egy reboot lesz, ami mindent elölről kezd.

2014. aug. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
A Mahri-s Hewkii-ről van szó. Így?
2014. aug. 21. 13:44
 20/35 anonim ***** válasza:
Ha tetszik a figura, akkor hajrá. Néztem a Bricklink-en, hogy ott mennyi az átlagár, de ott se jönne ki olcsóbban egy használt darab sem.
2014. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!