Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem gyártják már a Lego...

Miért nem gyártják már a Lego Bionicle-t? Valahol azt olvastam, hogy azért, mert törékenyek voltak az alkatrészek.

Figyelt kérdés
2014. aug. 16. 13:26
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

Köszi, lehet, hogy megveszem.

A Bricklink- en hogy lehet vásárolni? Sehol sem látom azt hogy "buy" vagy ilyesmi.

2014. aug. 21. 18:02
 22/35 anonim ***** válasza:
Rámegyünk a választott készletre/darabra egy adott eladó boltjában, beírjuk az "Add to Cart" mezőbe, hogy mennyi kell, aztán az oldal alján az "Add Selected Items to Shopping Cart"-ra. Persze csak ha az eladó szállít ide és a szállítási költsége is normális.
2014. aug. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Thx!

Neked mi a véleményed, melyiket/melyikeket kellene megvennem?: |

V

Hewkii (Mahri), Vastus, Nidhiki, Tuma, Toa Mata Nui, Jetrax T6, Makuta Icarax, Kaxium V3, Baranus V7, Tornatus V9, Skorpio Xv-1


Nagyjából ezek azok, amelyek tetszenek, de nincsenek meg.

2014. aug. 21. 21:52
 24/35 anonim ***** válasza:
100%

Francba, írtam egy hosszú szöveget, erre nem ment át.


Tehát...


Nincs meg az összes, amit felsoroltál, de amik megvannak, azokból:


Hewkii Mahri: ha tetszik a kinézete, ajánlom. Ha nem, akkor élőben se néz ki szebben.

Vastus: közepes figura, de ha bejön a kígyómotívuma meg a sok zöld eleme, ajánlom.

Nidhiki: sokak szerint unalmas, nekem tetszik, ajánlom.

Tuma: ajánlom, de a matricáival óvatosnak kell lenni.

Jetrax: imádom, ajánlom

Icarax: nekem nem tetszik, deréktól felfelé szerintem nagyon összecsapottnak néz ki.


Bár lehet, hogy rossz személyt kérdezel, mert én úgyis mindet megvenném, még akkor is, ha nem tetszenek. :P

2014. aug. 21. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 A kérdező kommentje:

Húú! Ilyen kielégítő választ még nem sokat kaptam. Azt mondtad h nem jó embert kérdezek. De igen. Egyébként nem csak te vagy elfogult velük szemben. Én is.



Csak egy bánatom van a valószínűleg érkező 2015-ös Bioniclékkel kapcsolatban. Az márpedig az, hogy a képeket közelebbről megnézve úgy láttam, hogy Hero Factory-s darabokból lesznek. Te is így látod? Ha abból lesznek majd akkor te örülni fogsz neki?

2014. aug. 22. 00:24
 26/35 A kérdező kommentje:
?
2014. aug. 24. 21:26
 27/35 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy nem válaszoltam, nem vettem észre, hogy azóta írtál. :P


Jól látod, tényleg a Hero Factory elemeket használják, de erre számítani lehetett. A Eurobricks fórumán írta az egyik LEGO tervező, hogy ezt az építési módot akarják a továbbiakban is alkalmazni, és hogy a régi Bionicle öntőformákat a LEGO már leselejtezte. Állítólag elásták a föld alá valamelyik épületük közelében és lebetonozták őket.


Bevallom, nekem nincs tapasztalatom a Hero Factory-s elemekkel, mert nem vettem olyan készletet. Szóval nekem ezek lesznek az elsők. Képeket és videókat néztem róluk, nekem egésszé tetszik az egész, érdekes, hogy van egy "alap váz", amire rákerül a sok nagy páncélelem. Max annyi bajom van vele, hogy a HF darabok nagyon simák és szögletesek, a hagyományos Bionicle darabok meg részletesebbek. De a kép szerint lesznek ezek közt is részletesebb elemek, és lehet, hogy miután egyre többet gyártanak, egyre kevésbé fog érződni a modelleken a HF beütés.

2014. aug. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:

Igen, remélem, h nem fog érződni, mrt a Bionicle csak ugy Bionicle, ha a régi darabokból van. Na mindegy az már a múlté. Meg kell szeretni ezeket is. Az viszont tényleg megdöbbentő, h elásták azokat az öntőformákat.


Nos, én vettem egy pár HF-t, és a darabok sokkal strapabíróbbak.

2014. aug. 25. 01:07
 29/35 A kérdező kommentje:

Küldenél a szobádról egy képet? Csak azért akarom, mert kiváncsi vagyok egy másik Bionicle "őrült" kollekciójára. (Bocsánat a kifejezésért.)


Ha akarod/kiváncsi vagy rá, akkor én is küldök képet az enyémről.

2014. aug. 25. 01:17
 30/35 A kérdező kommentje:
Ha nem szeretnéd itt gmail-en is megoldhatjuk, csak szólj és én privát üzibe megadom a gmail-em.
2014. aug. 25. 01:20
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!