Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2 vs Tera vs Rift?

Guild Wars 2 vs Tera vs Rift?

Figyelt kérdés

Melyik jobb?

Jelenleg a Guild Wars 2-vel játszom viszont, kicsit kezd unalmassá válni. Tény, hogy NAGYON jó játék,tetszik, hogy a világa folyamatosan változik és mindig van valami event.(Na meg a puzzles)


Szerintetek melyik a jobb?


Én szeretem, ha egy játékban lehet repülni, ez még nagyobb szabadságot ad számomra és jobban érzem magam a játékban. Emellett az is előny számomra, ha van house rendszer, ahol van egy saját kis házad, amit berendezhetsz, fejleszthetsz és craftolhastz benne. Nagyon szeretem a hatalmas nyílt világgal rendelkező játékokat, amiket bejárhatsz és beleélheted magad. Ezért is fogott meg egy kicsit az Aion.

Az eventeket is fontosak tartom.(Guild Wars 2)

És legyen egy játék minél epicebb.


Szóval szerintetek melyik a jobb a 3 közül, kérlek érvekkel támasszátok alá és hivatkozzatok az általam állítottakra is(repülés,house,event...)



2014. aug. 27. 10:48
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:

*A nyílt világba beletartozik a víz alatt bejárható terület is.


/És legyen minél szebb a játék, a világa/

2014. aug. 27. 10:53
 2/26 anonim ***** válasza:

A TERA közelebb áll a Guild Wars 2-höz. Akcióközpontú, szemben a RIFT "kőkorszaki", kijelölöm-a-célpontot-és- nyomkodom-a-hotkeyeket rendszerével. Dinamikus eventek mindkettőben vannak, és mindkettő jó.

Repülés, szárnyas hátas egyikben sincs, és nem is lesz.

Ugyanígy vízalatti felderítésről se álmodj (a RIFT-ben lemerülhetsz a víz alá, de elég egyszerű a megvalósítása).

A TERA-ban nincs housing rendszer, a RIFT-ben nagyon komoly (nem is csak ház lehet a dimension, hanem akár sziget vagy hegycsúcs is).


Személyes vélemény:

TERA: Gyönyörűszép, a harcrendszer fantasztikus. Viszont a történet ratyi, a küldetések unalmasak, a többjátékos részek szintén. Ha szeretnél bejárni egy gyönyörű világot, egy csomó szörnyet kardélre hányva, ez a te játékod (mert mást nem nagyon lehet benne csinálni).

RIFT: Szerintem a legjobb "oldschool" (World of Warcraft-stílusú) MMO jelenleg. Eszméletlen mennyiségű tartalom, felfedezni- és gyűjtögetnivaló van benne. A kasztrendszer zseniális, itt tényleg olyan karaktert raksz össze, amilyet akarsz (nehézpáncélos mágustól a többieket gyógyító harcosig bármit). Az instázás, raidelés, PvP abszolút profi. Viszont a grafika nekem nem tetszik, a hat faj egyike sem különösebben szimpatikus. A TAB-os ellenfélkiválasztás-ötvenféle skill rendszer pedig egy kicsit régimódi.


Definiáld az "epicebb" fogalmát, mert így nem tudom, mit értesz alatta.

2014. aug. 27. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:

Én úgy tudom, hogy a Tera-ban lehet repülni, vannak repülő mountok.

Szerintem a Guild Wars 2 víz alatti világa jól megvan csinálva, és vannak olyan küldetések, amik kimondottan ott játszódnak.

De már az is valami ha le lehet menni a víz alá.


Ha a Tera játékmenete unalmas, akkor szerintem nincs értelme elkezdeni, csak mert szép.


A Rift jónak tűnik így a halottak alapján, de lehet marad a GW2.


Nyugodtan mások is kifejthetik a véleményüket, akár más hasonlók MMO-kal is.

2014. aug. 27. 19:07
 4/26 anonim ***** válasza:
A TERA-ban nincsenek repülő mountok, és a karakterek sem tudnak repülni. Hidd el, a feleségem az első naptól kezdve játssza. A pegazus és sárkány nem mountok, hanem "taxik": megadod, hová szállítsanak, és odavisznek, nem tudod irányítani őket.
2014. aug. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim válasza:
Én gw2vel játszom, amit te keresel az egy sandbox. Keress rá: archeage
2014. aug. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Köszi. Tudnál róla mesélni?
2014. aug. 28. 18:55
 7/26 anonim ***** válasza:
Wownál nincs jobb de sajnos az még mindig havi fizetős
2014. aug. 29. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Hát igen. De, ha minden igaz lesz WOW 2 és az nembiztos, hogy havidíjas lesz.
2014. aug. 29. 10:49
 9/26 A kérdező kommentje:

Lenne még két kérdésem?

Mikor jelent meg az ArcheAge?

Melyiket ajánlanátok számomnra? ArcheAge vagy Aion?

2014. aug. 29. 19:26
 10/26 anonim válasza:
Én úgy tudom, hogy az Arche Age az még csak béta fázisban van(?) és havidíjas lesz.
2014. aug. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!