Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Guild Wars 2 vs Tera vs Rift?

Guild Wars 2 vs Tera vs Rift?

Figyelt kérdés

Melyik jobb?

Jelenleg a Guild Wars 2-vel játszom viszont, kicsit kezd unalmassá válni. Tény, hogy NAGYON jó játék,tetszik, hogy a világa folyamatosan változik és mindig van valami event.(Na meg a puzzles)


Szerintetek melyik a jobb?


Én szeretem, ha egy játékban lehet repülni, ez még nagyobb szabadságot ad számomra és jobban érzem magam a játékban. Emellett az is előny számomra, ha van house rendszer, ahol van egy saját kis házad, amit berendezhetsz, fejleszthetsz és craftolhastz benne. Nagyon szeretem a hatalmas nyílt világgal rendelkező játékokat, amiket bejárhatsz és beleélheted magad. Ezért is fogott meg egy kicsit az Aion.

Az eventeket is fontosak tartom.(Guild Wars 2)

És legyen egy játék minél epicebb.


Szóval szerintetek melyik a jobb a 3 közül, kérlek érvekkel támasszátok alá és hivatkozzatok az általam állítottakra is(repülés,house,event...)



2014. aug. 27. 10:48
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

Havidíjas? :(((

Pedig reménykedtem egy jó ingyenes MMO-ban.

Remélem nem lesz havidíjas.

2014. aug. 29. 20:17
 12/26 anonim ***** válasza:

Az ArcheAge ingyenes lesz, itt a hivatalos leírás:

[link]

2014. aug. 30. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

Közben én is utána olvastam. Iszonyatosan tetszik a mount,house rendszer nagyon király.

Viszont több helyen is azt írták, hogy havidíjas lesz.

Mellesleg ezek egy kicsit drágák.( [link]

Vajon csak a béta időszakban lesznek elérhetőek?

2014. aug. 30. 23:09
 14/26 A kérdező kommentje:
Nem tudja valaki mit jelent a "30-Day Patron Status"?
2014. aug. 30. 23:52
 15/26 anonim válasza:
Szia én mondtm az archeaget. A patron státust megtudod venni játékpénzért,amit ad: naponta 5 pont amit beválthats itemekre, ofline is kapsz 5 percenként 5 laborpontot amit bányászásra, kertészkedésre stb használhatsz. Valamint lehet kerted, házad, ami a 30 napos patronstátus után is megmarad. A játék 4.étől open béta , 16ol pedig rendesen indul, aszem. Itt vannak infók: pridenotcrime.hu
2014. aug. 31. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:

Szóval egyfajta prémiumként szolgál.

Szerinted megéri megvenni a "SILVER FOUNDER PACK-ET". Hasznos dolgokat tartalmaz?

És az még nem tiszta, hogy teljesen Free to play lesz vagy a regisztrációért fizetni kell?

2014. aug. 31. 19:05
 17/26 anonim ***** válasza:
Teljesen ingyenes lesz, az extrákért (nagyobb hátizsák, külsőségek, stb) fizethetsz, de nem kötelező.
2014. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

"Ugyanígy vízalatti felderítésről se álmodj"


A RIFT október 8-án hozza ki a Nightmare Tide extensiont, amiben lesz víz alatti világ is.


A house rendszert Dimensionnak hívják a riftben és nagyon durva, amit lehet vele csinálni! [link]


Tényleg rengeteg skill van, de szerintem ez marha jó, és az UI tökéletesen személyre szabható és millió add-on szolgálja a kényelmedet, plusz a macrok.


Free-to-play, nagyon kicsi és ésszerű megszorítással, ami a botok gazdaságromboló hatása ellen elég sikeresen működik. Egyébként szerintem a legjobb és legigazságosabb free-to-play modell. Kicsit sajnáltam, mikor ingyenes lett, mert nagyon féltem milyen lesz, de alapvetően kellemesen csalódtam. Igaz, így kicsit több a hülye gyerek, ez főleg az 1-29 chat chanelben látszik, de alapvetően egy jó, felnőtt közösség van a riftben és ez önmagában is jól kiszűri a trollokat, megszoknak, vagy megszöknek, nem vevő a közösség rájuk, így feljebb kerülve vagy leszoknak a dologról, vagy egyszerűen aki csak rombolni jönne, az lelép, mert nem jönnek be a számításai + a report rendszer is jól működik, bizonyos számú jelentés után automatikusan némítja a bunkót és a körmére néz a Trion, meg utána is jobban rajta tartják a szemüket.


Én még csak 7 éve MMO-zok, de jobb játékot még soha nem láttam, főleg free-to-playt.

2014. szept. 4. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
Amúgy az AA-t is a Trion gondozza, mint a Riftet szerintem annyira nem lőhetsz mellé vele. Nagyon lelkiismeretesen gondozzák a játékaikat.
2014. szept. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat. Az AA pár nap és debütál. Jó játéknak tűnik.

Így az olvasottak alapján a Rift is nagyon jó.

2014. szept. 4. 16:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!