Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » World of Warcraft: Mi a...

Kis Robin kérdése:

World of Warcraft: Mi a legjobb szett és staff (vagy mace) egy balance vagy egy feral driudnak 64-es szinten?

Figyelt kérdés

2014. okt. 28. 21:13
 1/5 A kérdező kommentje:

U

Druid*

Elírtam elnézést

2014. okt. 28. 21:23
 2/5 anonim ***** válasza:
igazából ott még tökmind1 mert hamar kinősz mindent :) a 90lvl nél meg majd 100 nál meg találsz guideket úgy is hogy mit hogy, szóval igazából tök mind1, feralnak agility legyen a balance nak meg intelect, azt ennyi :D
2014. okt. 28. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Előttem lévő jól szólt, azt a szintet hamar ki lehet nőni, végén érdemes ilyesmin gondolkozni, hogy mi akarsz lenni (healer, vagy feralos stb). Staffot nem ajánlom, mivel egy jobb egy kezes fegyverrel + off-hand cuccal messze jobban jössz ki statok tekintetében.
2014. okt. 29. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Mert vettem egy pvp-s marshall szettet honorból de az inkább feralhoz jó. Meg még cataclysmem van de az mindegy a lénywget értettem. Köszönöm

2014. okt. 29. 08:24
 5/5 anonim ***** válasza:
első vagyok, még valami érdemesebb inkább tankra azaz guardin talentra vagy healre azaz restora talentelned mert úgy hamarabb behív instába és instában simán felviszed 80-85 ig a karid :D meg különben is nem érdemes két dps talentot huzni, inkább guardian/feral vagy balance resto, szintezésnél nem kell ezekhez kb külön gear :D
2014. okt. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!