Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi Éri meg jobban Szerintetek...

Mi Éri meg jobban Szerintetek : Diablo 3 Reaper of Souls Collector's edition + 1 új egér Vagy World of Warcraft Warlords of Dreanor Standart edition + 60 nap?

Figyelt kérdés

Hát igen :D .Arra lennék kíváncsi szerintetek melyik játékkal Járnák jobban ? úgy értem melyik kötne le jobban


az én véleményem az , hogy a wow lekötne de 2 hó után kukázhatnám . A diablo -t meg talán hamarabb megunom de később vissza mehetek tolni ha van kedvem . Nem tudom :(


meg az az igazság ha wowozok akkor görcsölök hogy tolni kell mert be van fizetve igazság szerinte 50-50 % akarom mind 2 gamet segítetek dönteni :D ?



2014. dec. 18. 18:47
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én kicsit szerencsésebb helyzetben vagyok mert mindkét játékhoz hozzáférek , az egyiket megvettem (diablo) a wow-al meg egy haveromon keresztül tudok játszani ha épp nincs online de kb pont ennyi elég a wow-ból, viszont a bajom az hogy a D3 nagyon wow-s lett ergo ha megvan a 70es szint és azok a cuccok amit akartál már nincs miért játszani.... oké paragon meg minden farmolás stb de nekem most pl van 10 karim ebből 5 full geares szinte a másik 5 meg még 60as de nincs is értelme jelenpillanatban a játéknak számomra... a wow-al is ugyanez bár ott csak eg karival játszok de az most abban a gearben van amiben mindenki más szal unalmas :D szerintem ruház be a skyrimra vagy játsz a diablo 2vel. Vagy akkor ha nagyon választanod kell ebből a kettőből legyen a diablo mert a következő patchek érdekes tartalmakat kínálnak.
2014. dec. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszi a Véleményt !
2014. dec. 19. 09:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!