Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Azt mondja a haverom hogy a...

OOTedyOo kérdése:

Azt mondja a haverom hogy a World Of Tanks-al játszanak nők is. Igaz ez? :DD Egyel nem találkoztam még. De van igazi kérdés is amúgy.

Figyelt kérdés

Szóval,klánt alapítunk pár barátommal. És tipkeket szeretnék kérni,mit javasoltok,hol kezdjük.Milyen trükkök vannak klán csatékon?


Mi választjuk ki a pályát vagy random?

Mellesleg persze ha már itt vagyok tagfelvételt is hírdetek.Még ugy különösen nincs meg szabva semmi.

És azt sem mondjuk meg hogy legyen egy bizonyos tankod..mert sokan megmondják hogy "Jó oké,de 2 heted van hoyg legyen KV-d" Hát köszi..

Nálunk úgy van(lesz), hogy aki belép szépen elmondja milyen tankjai vannak,és én ezt vezetem egy word file-ban. És így tudjuk hogy milyen van és mire számítsunk.


Szóval TGF,lehetsz kicsi-nagy,nő-férfi,ork vagy nazgul,csak játssz jól! :)


UI: Ha tényleg játszanak lányok a WoT al igazán írhatnak :o

18/F



2015. jan. 22. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Egymillió játékos közül valószínűleg akad egy-két nő is (mint ahogy akad egy pár női CoD-os is). De azért egy ennyire militáns, ráadásul kompetitív játék eléggé messzire esik az átlag női érdeklődéstől...
2015. jan. 22. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ne csináljatok még egy klánt (van már elég) inkább csatlakozzatok egyhez, ahol bele tudtok tanulni a „klánéletbe” és legfeljebb utána, ha az nem felelt meg akkor még mindig csinálhattok sajátot. (felesleges gold szórás)


Nagyon sok olyan klán van ahol nincsenek ilyen határidős, tankos feltételek, csak keresni kell.


Ahol meg van ott se ki…szásból van, hanem mert kell lennie olyan tankodnak, amivel tudtok együtt játszani mert 3,4 tierben senki nem szeret igazán játszani, és itt most csak a szakaszra gondolok.

Ha a klánnak vannak más tervei is, minthogy mindig legyen kivel szakaszozni, akkor ahhoz elengedhetetlen, hogy legyenek jó tankok, jó játékosokkal.

Ezért vannak feltételek.


22/L (nevet nem írok, mert a 3k csatámmal még elég noob vagyok)

2015. jan. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én lány vagyok és mégis játszok WoT-on :D
2015. jan. 25. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Második válaszoló:)

Lehet picit félre értetted.

De persze értem én hogy igy nekik fontos hogy legyen egy olyan tankom.


De nem akarom kérni egy full amerikais-tól,hogy hé haver kezd már el az orosz nehezet,van rá 2 heted.(személyes tapasztalat :s)


Épp ezért szeretném azt csinálni hogy amikor belép, szépen elmondja hogy milyen tankjai vannak és akkor tudom hogy megyünk kláncsatára vagy csak sima szakaszba gyakorolgatni vagy ilyesmi akkor mire számítsak.

És itt nem 3-4 tierre gondolok.6-7,mert kb 2500-nál márt azért csak akad egy hetes tankja. :)

2015. jan. 25. 23:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!