Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Spore című játékban hogykell...

A Spore című játékban hogykell növényeket készíteni?

Figyelt kérdés
A Spore Galactic Adventures játékban? mert bemegyek a spore-ba és Alkotás és Válassz Labort!: van lény labor, kocsi, épületlabor,hajó,repülő,és űrhajó labor, na de ha bemegyek a spóropédiába akkor A "Maxis" készítettek növényt, na azt hogycsinálták? mert én növényt nemtudok készíteni értitek miről beszélek??

2015. jan. 24. 18:14
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
u.i. 5.1-es patch nem árt ha fel van téve a játékra!
2015. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:
Ahha figyelj, honnan tudom letölteni a SPORE ÉDES ÉS RÉMES részét? az kell nekem
2015. jan. 25. 23:03
 13/21 anonim ***** válasza:
Üzentem. :)
2015. jan. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:
Oks vannak szuper modok ahhaaa.... de pls az édes és rémest honnan tudom letölteni?
2015. jan. 26. 06:33
 15/21 A kérdező kommentje:
Sikerüüült!!! jee letöltöttem az édes és rémes-t Nade problémával szembesültem! Deamon Tools fájl-nak rakja be de azt kicsomagoltuk a winzipper -el csináltam és úgy irja ki: Spore-Creepy&Cute-part01 02 03 04 05 06 07 08-ig rakja be, aztán sikerült telepíteni a setup-al újraindítottam és... Pff... nemrakta ki az asztalra a parancsikonját hol keressem akkor???
2015. jan. 28. 07:55
 16/21 anonim ***** válasza:

Tehát, hogy értsem: letöltötted darabolt zip fájlban. Kicsomagoltad, telepítetted Daemon Toold-al; újra indítottad a gépet... Mi a probléma?


Nem lesz kint az asztalon plusz parancsikon, mert az Édes és Rémes az alap játékra (játékba) települ - tehát, nem egy külön játék. Ha jól telepítetted fel, akkor ott kell lennie, pl. a testrészeknél több plusz oldalnyi herkentyűnek. [link]

2015. jan. 28. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
igen, sajnos az a baj, hogy nemtok patch-et berakni sem sajna
2015. jan. 29. 06:58
 18/21 A kérdező kommentje:
ja és mégvalami, a játék direkt csinálja azt, hogy az összes bolygón tiszta hegy minden? azt nemlehet kivenni?
2015. jan. 30. 13:58
 19/21 anonim ***** válasza:
Hegy?
2015. jan. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Hát figyi... van egy ilyen mod, https://www.youtube.com/watch?v=HfVzLKkDO7w amitől 4 dimenziós bolygók lesznek a játékban. Ez egy ugyanolyan package fájl, mint pl. a növényszerkesztős. A fájl neve: "26774-4DPlanetsbyDavo.package", vagy lehet hogy "4DPlanetsbyDavo.package". Ha ugyanolyan a játékodban mint a fenti videóban, lehet hogy valahogyan véletlenül bekerült a mappádba. Keress rá az egész gépen, és töröld ezt a fájlt, ha megtalálod.


Esetleg még arra tudok gondolni, hogy halódik a grafikus kártyád, vagy legalábbis valami probléma van vele. Akkor szokott így "kikristályosodni" a játék. *Olyan, mintha a talajból egy csomó színes hegy, vagy kristály nőne ki.*

Esetleg videokari driver frissítés. Más tippem így hirtelen, nincs ezzel kapcsolatban.

2015. jan. 30. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!