Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » A Spore című játékban hogykell...

A Spore című játékban hogykell növényeket készíteni?

Figyelt kérdés
A Spore Galactic Adventures játékban? mert bemegyek a spore-ba és Alkotás és Válassz Labort!: van lény labor, kocsi, épületlabor,hajó,repülő,és űrhajó labor, na de ha bemegyek a spóropédiába akkor A "Maxis" készítettek növényt, na azt hogycsinálták? mert én növényt nemtudok készíteni értitek miről beszélek??

2015. jan. 24. 18:14
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Szóval. Így látatlanban, valami grafikus problémára gyanakszom, így egy kicsit körbenéztem a neten. Sok minden hasznosat nem találtam, de talán ez egy próbát meg ér: [link]


A lényeg, hogy néhány videokártya nem tudja rendesen megjeleníteni a játék egyes grafikus elemeit. A topic szerzője kidolgozott egy esetleges módszert, amivel néhány esetben ki lehet ezt küszöbölni. Használata:


- Töltsd le az ott lévő két Mediafire-es linkről la fájlt.

- Keresd meg az alap Spore és a Galaktikus Kalandok data mappáit is, ezeken belül pedig a Config mappákat ("...SPORE/Data/Config" és "...SPORE_EP1/Data/Config"). (Vagy keress rá a ConfigManager.txt" fájlra).

- Készíts biztonsági másolatokat a data/config mappákban található "ConfigManager.txt" szöveges fájlokról.

- A letöltött "ConfigManager.txt" fájlt mindkét data mappába, majd teszteld a játékot (indítsd el)!

- Ha továbbra is vannak benne hibák, akkor nevezd át a "ConfigManager NoMem.txt"-t, erre: "ConfigManager.txt", másold be szintén mindkét data mappába, és úgy próbáld meg a játékot.

* Ha "csak" rosszabb lett minden, akkor meg fogd meg a biztonsági másolatokat, és másold vissza a helyükre.


*Egyelőre ezt találtam. Remélem hasznodra lesz.

2015. jan. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!