Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik hőst lenne érdemes...

Melyik hőst lenne érdemes megvennem lol-ban?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég keztdem el a játékot és csak az alap karaktereim vannak. Most próbálgatom őket, és majd szeretnék venni is de nem tudom melyiket lenne érdemes.


Ashe nagyon bejött, hamar ráéreztem, de Wukong, Brand és Jinx nem volt az igazi. A többieket még végigpróbálgatom.


Elsősorban lövész karaktert keresek, minionok és hősök ellen szoktam menni.



2015. ápr. 25. 12:20
1 2
 1/13 StormlightHUN ***** válasza:
Nem feltétlen lövész, inkább mágus, de talán megfelel, kezdőknek ajánlanám Annie-t :D
2015. ápr. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ashe elég béna champ......

Jinx viszont rohadt erős...

Ha távolságit akarsz akkkor vayne vedd meg az egyik legerősebb ADC távolsági lövész, pár AD-s cucc és life steal és simán lepentázól(botra menj vele egy supporttal).

2015. ápr. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem értem mi baja van mindenkinek ashéval, szerintem jó, attól az egy felesleges skilljétől eltekintve. De most hogy már egy kicsit beleszoktam a dolgokba lehet megpróbálom megint Jinxel.
2015. ápr. 26. 11:22
 4/13 A kérdező kommentje:
Riven, Master Yi és főleg Lux szintén nem vált be. Garen jó ha topra megyek, hozzá hasonlót is írhattok
2015. ápr. 26. 11:26
 5/13 anonim ***** válasza:

Én nem ajánlanám Vaynet kezdônek. Amíg botok ellen mész nem fogod látni az igazi erejét, mert a játék elsô 20 percében gyenge, utána ahogy telik az idô az egyik legerôsebb champ lesz. A Q-ján kimaxolva cdr nélkül 2 mp a töltési idô, ami egy gyors helyváltoztatás, ehhez pedig ismerned kell a szinte az összes champet hogy melyik ellen merre bukfencelj, illetve meg tudd jósolni merre fogják lôni a skillshotjaikat, hogy ki tudd kerülni.


Tristanat megkapod ingyen, ha likeolod a lol facebook oldalát. A legbiztonságosabb adc, mert van egy nagy ugrása, ami kill vagy assist esetén újra egybôl bevethetô, az ultijával több embert is el tud lökni magától és szintenként egyre messzebbrôl tud lôni, 2mp alatt leszed egy full hps tornyot 3-4 cuccal. 1v1ben is jó.

Még Luciant és Gravest ajánlanám. Luciannál arra figyelj, hogy miután használtál egy képességet mindig sima támadást használj, Gravesnél pedig hogy a Q-ja és az R-je nagyon sokat sebez ha közelrôl lövöd beléjük, de tankokhoz nem akarsz közel kerülni.

De érdemes kipróbálbi mindenkit, mert lehet hogy valamelyiket érezni fogod. Pl amikor 6-os lettem az elsô heti ingyenes hôs akit kipróbáltam Draven volt, aki nem a legkönnyebb, de annyira megtetszett, hogy ô volt az elsô akit megvettem, 12-esen pedig 2 30 ismerôsömmel normaloztunk, ahol egy quadra is összejött.

2015. ápr. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi! Amúgy rájöttem hogy Jinx nagyon jó, csak elsőnek vele mentem és azt se tudtam még melyik gomb melyik, most hogy már tudom mi van mindjárt más :D Csak sajnos nagyon drága, 800 ip-m van jelenleg és 6300 kéne... Kb mennyi idő ezt összeszedni, napi 2-3 meccsel?
2015. ápr. 26. 18:24
 7/13 anonim ***** válasza:
kb 6 honap
2015. ápr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát, hétvégéken van időm többet játszani, meg most lesz szünetem is, hátha egy hónap alatt össze tudom szedni. 1000 ip két nap volt, szombat meg vasárnap.
2015. ápr. 27. 17:00
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha megcsinálod a first wint, az + 150ip
2015. ápr. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
aham... de amúgy min múlik, hogy mennyit kapok?
2015. ápr. 27. 19:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!