Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Melyik hőst lenne érdemes...

Melyik hőst lenne érdemes megvennem lol-ban?

Figyelt kérdés

Szóval, nemrég keztdem el a játékot és csak az alap karaktereim vannak. Most próbálgatom őket, és majd szeretnék venni is de nem tudom melyiket lenne érdemes.


Ashe nagyon bejött, hamar ráéreztem, de Wukong, Brand és Jinx nem volt az igazi. A többieket még végigpróbálgatom.


Elsősorban lövész karaktert keresek, minionok és hősök ellen szoktam menni.



2015. ápr. 25. 12:20
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Botok ellen kevesebbet kapsz, meg hogy mennyi ideig játszol.
2015. ápr. 28. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Nidalee, Leona. Meg talán Lux, mert van egy olyan vacka, ami nagyon hatékony (egy csíkot lövell, ami bármeddig elmegy [végtelen hosszúságú], és nagyon széles...). Én ezeket ajánlom.
2015. ápr. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Lux nagyon nem vált be, de a többit kipróbálom majd ha ingyenesbe lesz. Most Varussal megyek, nagyon megtetszett, szerintem vagy őt vagy Jinxet veszem meg elsőnek.
2015. ápr. 29. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!